HP 27X 144Hz alınır mı?

cantekin07

Hectopat

Arkadaşlar yakın zamanda 144 Hz alma isteğim kabarmış durumda bütçem 1500 TL civarlarında oynadığım oyunlar ağırlıklı olarak CS:GO normalde 24" tavsiye ederdim ama yukarıdaki ürün ile karşılaştım. Hem fiyatı ile hem de boyutu ile beni cazip etti, monitör 3ms sizce almalı mıyım? Eğer cevabınız hayırsa yorumda önerilerinizi ve indirim günleri yaklaşıyor, bekle derseniz yakın indirim günlerini yazarsanız mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung 24CFG73 modeline bakabilirsiniz. Aynı fiyat bandında içinden DP kablosu da çıkıyor. HP renk olarak tatmin edebileceğini sanmıyorum. İçinden sadece HDMI kablosu çıkıyor ve sadece 120 Hz destekliyor 1080p'de. DP kablosu almak durumunda kalacaksınız. Samsung modeline bakabilirsiniz.

Arkadaşlar yakın zamanda 144 Hz alma isteğim kabarmış durumda bütçem 1500 TL civarlarında oynadığım oyunlar ağırlıklı olarak CS:GO normalde 24" tavsiye ederdim ama yukarıdaki ürün ile karşılaştım. Hem fiyatı ile hem de boyutu ile beni cazip etti, monitör 3ms sizce almalı mıyım? Eğer cevabınız hayırsa yorumda önerilerinizi ve indirim günleri yaklaşıyor, bekle derseniz yakın indirim günlerini yazarsanız mutlu olurum.
CS:GO oynuyorsanız 1Ms TN panelden şaşmamak gerektiği kanaatindeyim.

Samsung 24CFG73 modeline bakabilirsiniz? Aynı fiyat bandında içinden DP kablosu da çıkıyor. HP renk olarak tatmin edebileceğini sanmıyorum. İçinden sadece HDMI kablosu çıkıyor ve sadece 120 Hz destekliyor 1080P'de. DP kablosu almak durumunda kalacaksınız. Samsung modeline bakabilirsiniz?

Dediğim gibi CS:GO oynuyorum renklerin tatmin etmesi önemli değil 144Hz FreeSync 1ms olması önemli olan asıl sorum şu birazda galiba benim 24" 144Hz 1ms mi 27" 144Hz 3 ms mi?

Dediğim gibi CS:GO oynuyorum renklerin tatmin etmesi önemli değil 144Hz FreeSync 1ms olması önemli olan asıl sorum şu birazda galiba benim 24" 144Hz 1ms mi 27" 144Hz 3 ms mi?
27 inçte CS'de en basitinden map kontrolü için kafanı oynatman gerekir, mape bakarken önünü göremezsin.

Film izleme konusunda monitörü önerir misiniz?

Filmler genelde 24 kare hızı ile yayınanıyor. HZ ve MS filmler için pek de önemli değil yani. 60 Hz 5 ms gibi şu an için normal bir monitör alabilirsiniz. Ama! Renk işi film için çok önde gelen bir özellik 24' güzel bir renk veren monitör alabilirsiniz. Yeni konu açabilirsiniz burayı daha fazla kirletmeyelim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı