HP 3835 yazıcı düzgün yazdırmıyor

fdhgsd

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim bir yazıcım var HP 3835. Aldığım günler düzgün bir şekilde yazdırıyordu. Fakat şimdi kartuşu boş gösteriyor, PC'de kartuşlar sahte uyarısı veriyor, yazdırınca renkler soluk çıkıyor, sayfanın yarısına kadar yazdırıyor vs. Kartuş temizleme işlemi gibi bir şey vardı, onu da yaptım defalarca. Yeni kartuş alıp da denesem diyorum fakat yine aynı sorun olursa para boşuna gidecek. Ne yapmalıyım?

Merhaba. Benim bir yazıcım var HP 3835. aldığım günler düzgün bir şekilde yazdırıyordu. Fakat şimdi kartuşu boş gösteriyor, PC'de kartuşlar sahte uyarısı veriyor, yazdırınca renkler soluk çıkıyor, sayfanın yarısına kadar yazdırıyor vs. kartuş temizleme işlemi gibi bir şey vardı, onu da yaptım defalarca. Yeni kartuş alıp da denesem diyorum fakat yine aynı sorun olursa para boşuna gidecek. Ne yapmalıyım?

Kartuşları orijinal mı?

Tekrar doldurulabilir ve her takıp çıkarıldığında çipini sıfırlayan kartuşları araştırabilirsin. Mürekkepli Epson yazıcım için böyle bir çözüm bulmuştum. Ayrıca tıkalı kafaları açmak için de temizleme solüsyonları satılıyor.

Geri
Yukarı