HP 3KS62AA 23.8" 5ms 75Hz IPS Monitör Alınır Mı?

Bymax9

Hectopat
Arkadaşlar sistemimde kullandığım eski monitörü değiştirmek istiyorum 60Hz'di. HP 3KS62AA 23.8" 5ms 75Hz IPS monitör şu an 980 TL'ye satılıyor. Görsel olarak çok hoşuma gitti. Hem oyun hem diğer programlarda kullanmak için. Düşüncelerinizi alabilir iyim ya da başka bir monitör önerir misiniz?
Screenshot_20190511-163032_Hepsiburada.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen haftalarda bunlar 700 tl civarında değilmiydi ? Ben mi yanlış hatırlıyorum.
Arkadaşlar sistemimde kullandığım eski monitörü değiştirmek istiyorum 60Hz'di. HP 3KS62AA 23.8" 5ms 75Hz IPS monitör şu an 980 TL'ye satılıyor. Görsel olarak çok hoşuma gitti. Hem oyun hem diğer programlarda kullanmak için. Düşüncelerinizi alabilir iyim ya da başka bir monitör önerir misiniz?
Eki Görüntüle 393258

Kardeşim selam aynı monitörden buldum 2.el ve temiz görünüyor fiyatı 650 tl diyor aldın mı monitörü aldıysam memnun musun ? Ben oyun amaçlı kullanıcam tavsiye eder misin teşekkürler .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı