HP 45Q25ES laptopta RAM ve SSD güncellemesi sonrası "Boot device not found" hatası

Mustyy

Hectopat
SSD veya HDD modeli
Kingston
Bilgisayara SSD ve RAM yükseltmesi yapıp Windows'u tekrar kurdum. Ardından sorunsuz açıldı fakat yeniden başlat yaptığım zaman her seferinde "Boot device not found" hatası alıyorum. Kapatıp açınca düzeliyor. Sadece yeniden başlatınca bu hatayı alıyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'a girip, Boot sekmesi altından boot edilecek cihazların sıralamasını kontrol edelim. En üstte OS Boot Manager olmalı.

Sıralama dediğim gibiyse diskinizde problem olabilir veya format atarken diskin tüm bölümlerini temizlememiş olabilirsiniz.

en üstte os boot manager. SSD diski diğer laptobumda kullanıyordum onu yükselttim SSD'sini buna taktım sağlamdı. usb ile kurdum nerede hata yapmış olabilirim. Sadece yeniden başlatınca bu hata oluyor.
BIOS'a girip, Boot sekmesi altından boot edilecek cihazların sıralamasını kontrol edelim. En üstte OS Boot Manager olmalı.

Sıralama dediğim gibiyse diskinizde problem olabilir veya format atarken diskin tüm bölümlerini temizlememiş olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı