HP 4GS22EA 22-c0004nt All In One PC Almak

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar Mediamarkt'ta gezinirken gördüm, 3500 TL'den 2900 TL'ye düşmüş. Babam eve almayı düşünüyor böyle bir tane kablo kirliliği yapmasın falan diye. İşlemcisi de bana iyi geldi İ3 8130U. Araştırmıştık bir ara ama 3000 TL'ye en fazla Celeron'lu falan bulmuştuk. Bu işlemci 2 çekirdekli ama çoğu işimizi görecektir diye tahmin ediyorum. Sizce bu modeli almak ne kadar mantıklı? Bu arada kasa önermeyin, biliyorum daha iyi olacağını :) Babam kablo kirliliğini hiç sevmez. Arkada kablo gözükmesini bile istemez o yüzden böyle bir şey istiyor. HP 4GS22EA 22-c0004nt All In One PC ürün şu an 2899 TL. Bir de babama bir arkadaşı bu ürünün yılbaşında 2500 TL'ye düşeceğini söylemiş ben diyorum daha fazla düşeceğini sanmam dolar falan derken bulur daha üstünü diye. Arkadaşına inanıyor. Sizce düşer mi indirimle?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gündelik iş ve hafif uygulamalar için alınabilir. Yılbaşında 2500₺ olacağını sanmam. Umarım haksız çıkarım.
Bende söylüyorum düşmez diye ama maalesef inanmıyor 400 TL daha düşmez diyorum. Bunlara ekran kartı veya RAM eklemesi yapamıyorum değil mi? Eğer olursa mobil ekran kartı alıp eklemeye çalışacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı