@SunSet Hocam birde windows usb ile temiz kurulum yapmıştım.Sistem açıldığında windows update ile otomatik 2015 ekran kartı sürücüleri güncellenmişti. Şöyle bir şey geldi aklıma acaba ben udd ile sürücüleri temiz kurulum ile kursam bile arkaplanda 2015 sürücüleri otomatik yükleniyor ve sistemin kafası mı karışıyor? Çünkü bu donma sorunu olduğu zaman en son kurduğum sürücüyü kaldırmak zorunda kalıyordum. Kaldırdıktan sonra 2015 sürücüleri direk yüklenmiş oluyor du? Umarım anlatabilmişimdir

DDU rehberini izleyin o şekilde kaldırınca arkadan eski sürücüleri yüklememesi gereklidir. Sosyalde rehberi bulunmaktadır. Eğer yine aynı sorun yaşıyorsanız Windows eski sürücüleri kursun üzerine HP sürücüsünü kurun sorun olmayacaktır.

@SunSet Vermiş olduğunuz linkten temiz kurulum yaptım. Lakin önceki sefer ne olduysa aynısı oldu. Şu an 1 saniye ara ile sürekli donuyor bilgisayar.
@Uton 17.7.1 radeon sürümünü mi indirmeliyim?

Son düzenleme:
Usta yalnız bir şeye değinmek istiyorum izahı doğru APU için verdiğin yerdekini yüklemek daha mantıklı fakat

https://www.amd.com/en/support/grap...s/amd-radeon-r5-300-series/amd-radeon-r5-m330

Burda da aynı dosya belirtilmiş şahsi görüşüm.Bu dosya kilobaytına kadar aynı,versiyonu aynı gözüküyor. Acaba eski gözüyle bakıp aynı sürücüleri mi ekliyorlar pek anlayamadım.Ama nedense 2 dosyanın da aynı kapıya çıkardığını düşünüyorum.İnşallah yanılıyorumdur.

yardımcı olacak kimse yok mu?

Sorunu çözebildiniz mi? Ben 3 yıldır çözemedim 2-3 defa servise yolladım çözüm bulamadım halen arıyorum cihazın garantisi bitti. Komik olansa şimdi hpyi aradığımda daha önceki servislerin bilgisini göremeyiz cihazınızın garantisi bitmiş isterseniz 1200tl ye yeni ekran kartıyla değiştirebiliriz diyorlar

Malesef çözümü yok. Yeni sistem toplayacağım.

Hocam aynı ekran kartı aynı sorun çözümü bulabilen var mı?

Çözümü yok bunun, ben de zamanında uzun uğraşlar sonucu bulmaya çalışıp bulamamıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…