HP alınır mı?

Sorabilirsiniz ama araştırma yapmayı kestim 3 hafta önce kesin cevap veremeyebilirim.

20 gün kadar önce ani bir kararla okul ve ev işleri için bir ASUS laptop aldım ama laptoplar hakkında hiç bilgim yok.

Sizece hatamı yaptım daha aynı fiyat bandında daha iyi bir şey bulabilir miydim araştırmadan aldığım için sürekli bunu düşünüyorum (laptopu 1 ay kadar önce aldım ben aldığımda 13.000 TL di) şimdiden teşekkürler.

Şu an olacağını sanmıyorum eskiden daha yaygındı kronik sorunlar.

Dell en iyi marka diyebilirim laptopta. Çoğu parçalarını kendileri üretiyorlar. Çin'den falan getirtmiyorlar.

Hangi modelinden bahsediyorsunuz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
açıkçası çok düzgün değiller ben Türk videolarına sadece FPS için bakıyorum çoğu zaten para alıyor övmek için Türkiye'de.

20 gün kadar önce ani bir kararla okul ve ev işleri için bir ASUS laptop aldım ama laptoplar hakkında hiç bilgim yok.

Sizece hatamı yaptım daha aynı fiyat bandında daha iyi bir şey bulabilir miydim araştırmadan aldığım için sürekli bunu düşünüyorum (laptopu 1 ay kadar önce aldım ben aldığımda 13.000 TL di) şimdiden teşekkürler.
Konu açsan daha iyi olur. Ama iyi yapmışsın gibi duruyor. Lakin oyun zor oynarsın bunda.

Hocam şimdi ASUS'un Vivobook adlı laptopu Vatan Bilgisayar gibi yerlerde çok gördüm inceledim ve ilgimi çektiğini söyleyebilirim bu fiyata daha iyisini bulacağına pek emin değilim yani güvenle kullanabilirsiniz 🙂

Geri
Yukarı