HP bilgisayar şubesinde işlemci var mıdır?

Ceix

Hectopat
Arkadaşlar yakınımda HP bilgisayar şubesi var orada Xeon işlemci var mıdır tamir yerlerinde falan urfa da olduğum için eski bilgisayarları tamir ediyorlardır.

Çalışmaz diye korkuyorum. AliExpress'ten almayı düşündüm ama Çin'den geliyor sonuçta 2 ucuda kötü sonuçlanabilir.
Ben de Aliexpressden almıştım. Çalışıyor. Ve ikinci el sitelerinde satılanlar da Aliexpress gibi çin den gelen işlemciler. Bu işlemcilerin yüzde doksan dokuzu çinden geliyor. Sahibinden üzerinden güvenli ödeme ile satın alabilirsiniz. Çalışmazsa sahibinden güvencesi ile geri gönderirsiniz. Ama sıfırını bulmanız neredeyse imkansız.

Ayrıca işlemciler hasar alması en güç parçalardır. Yani işlemciler diğer bileşenlere nazaran çok daha dayanıklıdırlar. Oksitlenmediği sürece sıkınıtı yok.

Ben de AliExpress'den almıştım. Çalışıyor. Ve ikinci el sitelerinde satılanlar da AliExpress gibi Çin'den gelen işlemciler. Bu işlemcilerin yüzde doksan dokuzu Çin'den geliyor. Sahibinden üzerinden güvenli ödeme ile satın alabilirsiniz. Çalışmazsa sahibinden güvencesi ile geri gönderirsiniz. Ama sıfırını bulmanız neredeyse imkansız.

Ayrıca işlemciler hasar alması en güç parçalardır. Yani işlemciler diğer bileşenlere nazaran çok daha dayanıklıdırlar. Oksitlenmediği sürece sıkınıtı yok.

AliExpress'ten hangi mağazadan aldınız acaba bende oradan alabilirim.

Ben de AliExpress'den almıştım. Çalışıyor. Ve ikinci el sitelerinde satılanlar da AliExpress gibi Çin'den gelen işlemciler. Bu işlemcilerin yüzde doksan dokuzu Çin'den geliyor. Sahibinden üzerinden güvenli ödeme ile satın alabilirsiniz. Çalışmazsa sahibinden güvencesi ile geri gönderirsiniz. Ama sıfırını bulmanız neredeyse imkansız.

Hangi mağazadan aldınız hocam?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı