Hp Celeron N3060 Laptop Gta 5 Kaldırır mı?

Aytunç.

Centipat
Daha fazla  
Bu Bilgisyar Gta 5 Kaldırır mı?
1583565466015.png

Sistem Özellikleri
Ekran Alıntısı.PNG

RAM yükseltmeyi denediniz mi? Aynı sistem bende de var. Eğer yükseltilebiliyorsa ya da yükseltilince hızlanıyorsa bende deneyeceğim.

GTA 5'i yükledim 12 FPS oynattı mesela arabayla yolda giderken yollar falan kayboluyor oynattmadığı için sildim RAM yükseltmeyi denedim ama sonuçta işlemci düşük işlemciyi değiştirmeye çalıştım ama bir bilgisayarcı abiye sormuştum heveslenerek. Maalesef ki işlemcinizi değiştirme gibi bir imkanınız yok. Dedi.

Ram yükseltmeyi denediniz mi? Aynı sistem bende de var. Eğer yükseltilebiliyorsa ya da yükseltilince hızlanıyorsa ben de deneyeceğim
O laptopun anakartı en fazla 8 gb ram destekliyor eğer takviye edeceksen 4 gb ram 1600 mhz al 2 gb ekran kartı takılı geliyor ama işlemci düsük oldugu için oyunlarda işlemciyi %100 kullanıyor bu sebeple ekra kartını kullanamıyor eğer işlemci %50 kullanırsa ekran kartının 50,40,45 arası kullanır Ama 4gb ram ve ssd,harici ekran kartı takarsan orta grafikte 60 fps granti alırsın ram ve ssd nin toplam fiyarı ortalama 400 tl tutar ekran kartının fiyatı özelliklerine bağlı o bilgisayarı almadıysan almamanı tercih ederim çünkü ben aldım hiç birşey takviye atmedim gta sanandreas ta en fazla 20 fps veriyor zulada en fazla 60 fps veriyor çok oyunu olunca fps düşüyor zulada

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı