HP Compaq 6510b laptopta GT 540M var mı?

Selimoex

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta dediğim gibi arkadaşlar benim böyle bir ekran kartım var mı? Öyle bir driver güncellemesi aldım. Varsa yazar mısınız? Benim öyle bir ekran kartım varsa.
Laptop: HP marka HP Compaq 6510b. Bazı sitelerde yazıyor da.

unknown.png

Ve görev yöneticisinde GPU gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Model ismiyle araştırıldığında olmadığı görülüyor. Hangi driver yükleme programını kullanıyorsunuz bilmiyorum ama programın saçmalıyor olma ihtimali bir hayli fazla.

Model ismiyle araştırıldığında olmadığı görülüyor. Hangi driver yükleme programını kullanıyorsunuz bilmiyorum ama programın saçmalıyor olma ihtimali bir hayli fazla.
Bakın Benim Gpu Yok Gözüküyor Görev Yöneticisinde Driver Easy ismi Ve bazı sitelerde var gözüküyor

W+r yapıp açılan pencereye DxDiag yazıp ekran sekmesine tıklayın ve ileri deyip görürsünüz.

Şu an GPU yok gözüküyor chipset.

Site veya driver yükleme programlarının önerilerine aldanmayın ve yüklemeyin. Model araştırması yaparak olup olmadığını ya da en kötü o sürücüyü yüklemeye çalışın zaten yoksa hata verecek.

Site veya driver yükleme programlarının önerilerine aldanmayın ve yüklemeyin. Model araştırması yaparak olup olmadığını ya da en kötü o sürücüyü yüklemeye çalışın zaten yoksa hata verecek.

Şimdi bakın benim GPU yok gözüküyor BIOS'tan açmam gerek bana var dediler sizce var mı? Görev yöneticisinde zaten GPU gözükmüyor.

Geri
Yukarı