HP Compaq 6715b nasıl?

Windows 8.1 veya 10 farketmez, gereklilikleri sağlıyor, kurulabilir.

Yeni windowslar uygun driverların çoğunu kendisi buluyor, sıkıntı olacağını hiç düşünmüyorum.

Olaya biraz şöyle bak, makina 4GB'ye kadar yükseltilebilir.

Makina üzerinde 1+1 RAM varsa imkanın olursa 2 GB daha alırsın 3'e çekersin.
Tekli 2 GB RAM varsa 2GB alırsın 4 GB lik makinan olur.

Üzerindeki parçalar ve genel olarak makina sağlam ise ki bunu ancak bir süre kullanınca anlarsın; sırf üzerindeki RAM'in sıfırı bilindik markalarda 120TL.

Laptoplarda zaten oyunu düşünme, ısınıyorlar ve desktopa göre daha hassaslar.

Yani içini açman illa ki bir ara gerekecek; çünkü içi toz olacak, süngerimsi pislik olacak, açacaksın temizleyeceksin.
Isınacak macununu yenileyeceksin. Yani musluk contası veya priz bile değiştirmemiş bir insansan alma, internete girsin yeter diyorsan zaten sıfır tablet al 300TL ye, başın da ağrımaz.

Selamlar

Windows 8.1 veya 10 farketmez, gereklilikleri sağlıyor, kurulabilir.

Yeni windowslar uygun driverların çoğunu kendisi buluyor, sıkıntı olacağını hiç düşünmüyorum.

Olaya biraz şöyle bak, makina 4GB'ye kadar yükseltilebilir.

Makina üzerinde 1+1 RAM varsa imkanın olursa 2 GB daha alırsın 3'e çekersin.
Tekli 2 GB RAM varsa 2GB alırsın 4 GB lik makinan olur.

Üzerindeki parçalar ve genel olarak makina sağlam ise ki bunu ancak bir süre kullanınca anlarsın; sırf üzerindeki RAM'in sıfırı bilindik markalarda 120TL.

Laptoplarda zaten oyunu düşünme, ısınıyorlar ve desktopa göre daha hassaslar.

Yani içini açman illa ki bir ara gerekecek; çünkü içi toz olacak, süngerimsi pislik olacak, açacaksın temizleyeceksin.
Isınacak macununu yenileyeceksin. Yani musluk contası veya priz bile değiştirmemiş bir insansan alma, internete girsin yeter diyorsan zaten sıfır tablet al 300TL ye, başın da ağrımaz.

Selamlar
tablet düşündüm ama arasıra sitemi güncelerken bazı programlar lazım oluyor ftp ihtiyacım oluyor az buçuk php çalıştırmak için ve tableti sevmiyorum bir sorun olduğunda hiç birşey yapamıyorsun windowsta programı sonlandırırım android güncellemesi falan windows a android emilatör kurulabiliyor andorid kullanmak garip oluyor sorun oldu mu pili çıkar tekrara başlat

Niye acele ediyorsun? Bir kaç ay daha bekleyip adam gibi bir laptop alabilirsin.
sıfır laptop çok pahalı genelde laptoplar bozuluyor oyunlarda grafik yükleyince bakıyorum normalde fiyatların inmesi lazım ama inmiyor telefonlar gibi belli bir seviyeden sonra inmiyor veya ben bulamadım

Para biriktir diyorum işte, ayrıca niye hemen bozulsun ki?
@vuntar
bozulmadım sadece 2. el laptop 4 ram li 1 gb ekrankartlı buldum 450 tl 400 alsam iyimidir sıfır almak istemiyorum çünkü oyun oynanmaz zaten her elektrik geçen her malzeme ısınır fiyatlar ne zaman düşer i5 ler 2.e l 650 tl ama alt özelliklere sahip laptoplar ucuzlamıyor 350 olsa 4 ram li 1 gb ekrankartlı laptoplar sonuçata 2. 2 ghz ler

Ekran kartında soldan ikinci rakama bakacaksın. Atıyorum GT630M ekran kartında soldan ikinci rakam 3, yani bu ekran kartının performansı 3/9 olacaktır.

Peki niye bu kadar acele ediyorsun?

Ekran kartında soldan ikinci rakama bakacaksın. Atıyorum GT630M ekran kartında soldan ikinci rakam 3, yani bu ekran kartının performansı 3/9 olacaktır.
beni istediğim intenete rahat giren arasıra counter strike oynabileceğim laptop çok iyi özellikleri olaması gerekmiyor bunlar için ne lazım

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı