HP Compaq DC7700 İçin İşletim Sistemi Önerisi

PeeWee

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Masaüstü bilgisayarımın özellikleri ekran görüntülerinde mevcuttur. Tüm sistem ayarlarını en iyi performans alacak şekilde ayarlıyorum ve çoğu Windows hizmetlerini devre dışı bırakıyorum. Bilgisayarda neredeyse League Of Legends dışında oyun veya program yok. Fakat bu oyuna fazla önem veriyorum. :p Bilgisayar özelliklerim fazla iyi olmadığı için FPS sorunu yaşıyorum. Bu bilgisayar için hangi işletim sistemini önerirsiniz? Kullandıklarımın arasında en iyi performansı Win 8.1 32 Bit sürümünde aldım. Yine de önerilerinizi merak ediyorum. Tek istediğim şu oyunu rahat oynamak. :D

Not: RAM veya Ekran Kartı almaya durumum yetmiyor, o yüzden sadece işletim sistemi önerirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. :kıkırda:

ekran görüntüsü 1.png
ekran görüntüsü 2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem baya eski duruyor bu açıdan bakarsak hocam bence Windows 7,8.1,10 bence farketmez senin sistem için ama windows 7 daha az ram kullanıyor diye düşünüyorum ama benim eski laptopta Windows 10 yükleyince bir performans artışı oldu yine de senin ram de düşük olduğundan Windows 8.1 kullan Windows 7'nin desteği kalktı diye hatırlıyorum bu yüzden önermiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı