HP comqaq 6510b laptopun anakartına harici ekran kartı takılır mı?

Tamam benim de öyle slotum var laptopta eski harici GPU takacağım o zaman bende dönüştürücü takarım inatlaşmıyorum.
O laptopta mxm slotu olduğunu düşünmüyorum. eGPU önermeme sebeplerimi de yazdım. Paranı bu yönde harcayıp harcamamak sana kalmış.

Arkadaşım madem dediklerimize inanmayıp ve dinlemeyip kendi dediğinizi yapacaksınız neden buraya konu oluşturuyorsunuz?
Madem yapabileceğinize inanıyorsunuz o zaman neden buraya yazıyorsunuz? Yapabiliyorsanız yapın paranıza belki yazık olur belki başarırsınız bilemeyiz. O laptopu gerçekte görmeden konuşmak doğru olmaz. İçine falan baktıktan sonra anlaşılır.

Ben sizin dediklerinize inanmıyorum demedim dediysem gösterebilir misin ben kendim yapacağım demedim konu oluşturma sebebim işi garantiye almam ben öyle bir şey dediğimi zannetmiyorum ben başka konularda oluşturdum hep farklı farklı cevaplar alıyorum o yüzden kafam karışıyor.

O laptopta MXM slotu olduğunu düşünmüyorum. eGPU önermeme sebeplerimi de yazdım. Paranı bu yönde harcayıp harcamamak sana kalmış.

MXM slotumu emin değilim ama bir slot var hangi slot bilmiyorum oraya takılabiliyorsa takacağım eGPU maalesef yapamam.

O laptopta MXM slotu olduğunu düşünmüyorum. eGPU önermeme sebeplerimi de yazdım. Paranı bu yönde harcayıp harcamamak sana kalmış.

Merhaba tekrardan anakartımı yakından incelediğimde MXM slotu gördüm buraya takılabiliyorsa takmaya çalışıcağım gene yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı