Çözüldü HP DeskJet 2723 yazıcı çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OnatCagan

Decapat
Makaleler
1
Yer
Balıkesir/Edremit
Merhaba arkadaşlar. All-in-One HP DeskJet 2723 yazıcıya sahibim. Bundan yaklaışık 6 ay önce Windows 7 ile sorunsuz kullanyordum. (HP easystart vardı.) 2 ay önce falan Windows 10'a geçtim. Ama çalışmıyor. HP Smart ile denedim çalışmadı, HP easystart yüklemeye çalıştım olmadı aygıtlar&yazıcılar'dan kaldırıp tekrar yükledim olmadı. Aygıtlar&Yazıcı'dan manuel olarak bağlamaya çalıştım olmadı. Aygıt yöneticisinden sildim olmadı. Bugün HP Smart ile kablosuz olarak denemeye çalıştım aygıta ulaşılamadı diyor. Sonra kablosuz seçtim gene aynı hatayı verdi. Ne yapmalıyım?

-Yazıcı çalışıyor.
-Wi-Fi ışığı yanıp sönüyor.

Not: Şu an Windows 11'deyim ama çalışmamasının sebebi bence o değil çünkü Windows 10'da da aynıydı.
@Enes3078

Son düzenleyen: Moderatör:

Enes3078

Gigapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
10
Yer
Malatya
KS
KS
OnatCagan

OnatCagan

Decapat
Makaleler
1
Yer
Balıkesir/Edremit
1634582771541.png

1634582849376.png

1. link.

@Enes3078 ikisi de olmadı.

Son düzenleme:

Enes3078

Gigapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
10
Yer
Malatya
Dilerseniz TeamViewer üzerinden bağlanıp bir kontrol gerçekleştirebilirim. Saat 20.00'de buradan bana yazarsınız müsait olup olmadığım konusunda, gördüğüm an müsaitsem sizden ID ve parolayı isterim.

KS
KS
OnatCagan

OnatCagan

Decapat
Makaleler
1
Yer
Balıkesir/Edremit
@Enes3078 Hocam şu anda müsait misiniz?

Şunu fark ettim, yazıcı USB kablosunu takınca USB aygıtı tanınmadı hatası veriyor. 3 tane önde ve 3 tane arkadaki girişlerden denedim.
Saat: 17.46
Eski Brother yazıcımdan kalan şeffaf kabloyu deneyecğim.
hata.png

Son düzenleme:
KS
KS
OnatCagan

OnatCagan

Decapat
Makaleler
1
Yer
Balıkesir/Edremit
O halde farklı kabloyla deneyin ve tekrar sonucu bildirin. Merak ettim sonucu :)

Aygıt tanınmadı yazısı gitti ama yine HP Smart'ta bulmuyor. Kendim ayarlardan ekledim gene çalışmıyor. Bir belge kopyalamaya çalıştım yazıcı üstünden olmadı. Info tuşuna bastım çalışmadı. Wi-Fi+ınfo yaptım gene çalışmadı. Garantiye mi göndersem?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yukarı