HP Deskjet İnk Advantage 37875 Mürekkep Dolumu Sonrası Yazmıyor

PORSHİUS

Kilopat
HP Deskjet İnk Advantage 37875 bir yazıcım var, kartuşu HP 652. Yaklaşık bir senedir kullanmıyordum. Bugün mürekkep aldım ve doldurdum yazıcıdan herhangi bir şey çıkarttığımda bembeyaz kağıt geliyor. Sorun nedir?

Kanalları tıkanmıştır. 1-2 defa derin temizlik yaptır, printer donanım özellikleri üzerinden. İşe yaramazsa temizlik işinin makine ile yapılması gerekebilir.

Dediğiniz işlemi detaylı yazabilir misiniz?

Kullandığın işletim sistemine göre, aygıtlar-yazılar kısmına ulaştıktan sonra yazını özellikleri / bakım-onarım sekmesi üzerinden tüm renkler için derin temizleme (deep cleaniing) işlemini yaptır. Bu işlem 1-2 dakika sürebilir. Bu işlemi 2-3 kere tekrarladıktan sonra bir çıktı almayı dene. İş yaramazsa kartuşların "fiziksel olarak" temizlenmesi ya da değiştirilmesi gerekebilir. O zaman yazıcını bakıma göndermen gerekecektir.

Kullandığın işletim sistemi..
Sorunu düzelttim ama şimdi de şöyle bir sorunum var kartuşu dolduruyorum taşıyor mürekkep dışarı çıkıyor bende anlıyorum dolduğunu yazıcıya takıyorum ama düşük kartuş uyarısı veriyor silik silik çıkarıyor. 3 delik var arkasında ben ortada kinden dolduruyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı