HP dv6 reset sorunu

canyldran.

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Normalde Windows 7 idi. Epey bi tarıcılarda virüs vb. şeylerden dolayı format atayım dedim. Windows 8.1 uptade 3 kurdum. Bi sıkıntı yoktu. Ama açıldıktan en fazla 5 dk sonra bi anda ekran gidip geliyor, gelidikten sonrada reset atıyor kendine, tekrar açılıyor, sonra gene aynı şekilde reset atıyor. Bios'a baktım biosun'da Windows 7 yazıyordu, dedim bende heralde uyumlu değil falan. Sonra HP'nin sitesinden bios sürümüne baktım zaten en güncel bios yüklü ve Windows 8 desteği yok. Sonra elimde XP CD' si var idi. Onu bi kurayım dedim işlerim olduğundan dolayı sonra mecbur 7 atacak idim. Aslında sistemim imzadaki gibi ama şuan başka bi ilde olduğum için bunu kullanmam gerek. Neyse xp kurdum bu da tam yükleniyor kısmında reset attı noldu anlamadım. @Recep Baltaş @MF @Ali Güngör , yardım ederseniz çok sevirim.

IMG_20150706_030247.jpg
Cihazın özellikleri nedir ? Bozuk ya da lehimi atmış GPU olabilir.
i5 480 2.66GHZ, HD 5650m, 3GB ' da ram var.

Hep Kurşunsuz Lehim inadı ve üstün tasarım anlayışının sonucu bu...
Kurşunsuz Lehim 100 derece'de eriyor...
Öle birşey olduğunu pek sanmıyorum, hani çünkü hiç bi sıkıntı yoktu. Windows 8 kurarken ısınmadı ya. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı