Hp dv6500 mavi ekran ve sonrasında resetlemesi

gxkhan

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım genellikle masaüstünde bazende oyunda kitleniyor hiç bir şekilde hiç bir şey işlemiyor ve reset atmak zorunda kalıyorum. İnternetten de çok araştırdım sorunuma bir türlü cevap bulamadım. Şimdi bilgisayarı hiç açamıyorum Windows başlatılma ekranından sonra mavi ekran gelip bir şeyi test ediyor ve ardından resetliyor. Güvenli mod da açmak istediğimde de mavi ekran alıyorum. Buda hata kodu:

Güvenli modda açılırken: *stop:0x000000f4(0x0000000000000003,0x8e396190,0x8e3962DC,0x81E907eo)

Collecting data for crash dump
Intializing disk for crash dump
Begining dump of pysical memory
Dumping pyhsical memory to disk :100
Physical memory dump complete.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki nasıl yapacağım güncellemeyi bu konu hakkında bilgi verir misin?
Birde dediğim pc açılmıyor yani herhangi bir program yüklemiyorum, açılışta mı yüklenecek?

Evet girebiliyorum bios'a modeli hp pavilion dv 6500.

Evet bios a girebiliyorum. Fakat nasıl yapacağımı biilmiyorum. Pc modeli hp pavolions dv6500.

Hocam işte o programı flash disk'e mi kuruyoz? Çünkü masaüstü hiç açılmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da hata nasıl oluştuğu.

Dos üzerinden yapımını bulamadım. Daha doğrusu yapılandırma dosyası eklememişler. O yüzden o sorunu gidermek için format atmanız gerekli. Sonrasında masaüstünde iken bios'u güncelleyin. Sürücüleri güncelleyin.
Hoca formatta atılmıyor. Cd'yi okumuyor direk kurtarma moduna geçiyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı