HP Elite 7200 MT Sistemi en uygun nasıl yükseltebilirim?

tanerrs

Yoctopat
Katılım
2 Mart 2021
Mesajlar
8
Merhabalar, bende HP Elite 7200 MT BUSSINES PC (LG940ES#AB8) var. Eski bir bilgisayar ve artık oyunlara yetmiyor 3 bin liralık bütçem var bu bilgisayarı en uygun şekilde nasıl yükseltebilirim? Bilgisayar masaüstü bu arada. (Ayrıca ilk kez yazıyorum bir foruma o yüzden hatalı bir şey yazdıysam kusura bakmayın)
 
Son düzenleyen: Moderatör:
KS
T

tanerrs

Yoctopat
Katılım
2 Mart 2021
Mesajlar
8
Elinizde 3000TL bütçe varsa kullandığınız sistemi satın derim. Eklenecek parayla yeni bir sistem dizersiniz. Çünkü 3000TL ile bunun upgrade yapılmasının pek bir mantığı yok. Ne de olsa eski bir sistem.

O zaman elimdeki sistemi satıp direkt yeni bilgisayar mı alayım bu sistemi geliştirmek mantıksızsa?
 
KS
T

tanerrs

Yoctopat
Katılım
2 Mart 2021
Mesajlar
8
Evet. Daha iyi olur. Çünkü bu sistem eski nesil. Upgrade yapmak gereksiz saçma. Bunu satıp yeni nesil bir sistem alınabilir.
Evet. Daha iyi olur. Çünkü bu sistem eski nesil. Upgrade yapmak gereksiz saçma. Bunu satıp yeni nesil bir sistem alınabilir
Peki bu sistem en iyi kaça satılır ne kadara satışa koymalıyım bir bilginiz var mı acaba? Ben bu konulara hiç hakim değilim. (Ayrıca mesajı biraz kurcaladım sanırım ve nasıl düzelteceğimi bilemiyorum o yüzden aynı mesaja üç kere yanıt veriyor gibi gözüküyor.)
 

Madara Uchiha

Centipat
Katılım
12 Temmuz 2020
Mesajlar
3.660
Çözümler
14
Yer
Konohagakure.
Peki bu sistem en iyi kaça satılır ne kadara satışa koymalıyım bir bilginiz var mı acaba? Ben bu konulara hiç hakim değilim. (ayrıca mesajı biraz kurcaladım sanırım ve nasıl düzelteceğimi bilemiyorum o yüzden aynı mesaja üç kere yanıt veriyor gibi gözüküyor.)

Kaça verebilceğiniz hakkında fikrim yok bunun için yeni konu açın.
 
Yukarı