Hp Elitebook 8530 Oyun Performansı

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
İnternetten araştırdım ve bu laptopun çok da kötü olmadığını fark ettim. Türkiye'de satılmıyor sanırım fakat bir kaç yerden baktım ve fiyatının 4000 tl civarı olduğunu öğrendim. Bu beni mutlu etti ta ki senin bu ayki donanim sayfasında verdiğin bir kaç cevapdan sonra. Notebookun içinde Atı mobility HD 3650 var. Belleği 256 mb fakat catalyst center dan baktığımda paylaşılan belleğin 2 gb olduğunu gördüm. Dragon age 2 yükledim notebooka ve en iyi görüntüde olmasa bile çözünürlüğü orta yapıp görüntü kalitesi en iyi de veya tam tersi yapıp rahat bi şekilde oynayabiliyorum.

Crysis 2 için en az HD 3850 veya 8800 GT demişsin. En az dediğin içinde ben bu kartlarla bile en az görüntü perfonmansında oynayabileceğimi farzediyorum yani benim ekran kartı bile düzgün oynatmaz gibi. Bu yazını görünceye kadar mutlu mesut yaşıyordum. Ama merak ettiğim bir şey var DA2'yi anlattığım gibi oynayabiliyorken nasıl oluyorda Crysis 2 de en az altında kalıyor şaşırmış haldeyim.

Bilgisayarımın bütün özellikleri :

Windows 7 Ultimate 64 bit

İntel Core 2 Duo T9400 2.53 Ghz, 6mb L2 Cache, 1066 Mhz

Anakart Mobile Intel PM45 Express Chipset ICH9M

4GB 800 Mhz DDR2 RAM

SATA 2 320 GB

Atı Mobility Radeon HD 3650 256 mb

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı