HP fixing (D:) stage 3: 100% (0 of 0) Total: 99%; eta: 0:00:00 yazısı çıktı

DİDPOL

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz hata şu şekilde çıktı: Geçenlerde Steam yaz indirimden Battlefield 1 aldım ancak yüklemek için SSD'nin alanı yetmiyordu bende (o zaman bilmiyordum) Steam'in kurulu olduğu C'den Steam klasörünü alıp D'ye atmıştım. Tabii bu içime sinmeyince araştırdım nasıl normal şekilde atılacağını ve bir daha böyle alan yetmesze Steam'den atacağım demiştim. Dün başka bir oyun indirirken hasarlı disk deyip hata vermişti sürekli. Bende sinir olup kapattım yüklemeyi. Bugün ise tekrar denerken Steam dondu ve yanıt vermiyor dedi. Bende ellemedim kapanır kendisi diye ancak bir anda ekran gri oldu. Bilgisayarı kapatma tuşundan uyku moduna aldım ancak uyku modundan açınca yine aynı gri ekrandı. Sonrasında oturum açma sayfasından kapattım. Bilgisayar açılırken bir yazı çıktı ancak okuyamadan gitti. Yazıya rağmen sorunsuz açıldı. Bilgisayarı kontrol ettiğimde disk onarımı için yeniden başlatın diyordu ben de başlattım. İşte başlıktaki yazı geldi. Ben de bekledim yazıyı ve bilgisayar sorunsuz açıldı. Şu an hızı gayet normal ve her şey sorunsuz açılıyor (bir tek Steam çok yavaş açılıyor) acaba böyle bir hata başıma gelir mi bir daha ve format atamam çünkü önemli bir sürü dosya var.

Geri
Yukarı