HP G6 2003-st iatkos ml2

AppData

Hectopat
Merhaba arkadaslar. Baslıkta da belirttigim gibi pavilion g6 2003-st model notebook bilgisayarım var. Corsair neutron gtx 120 gb ssd var onda win 7 kurulu. Bilgisayarla birlikte gelen 1 tb hdd var onun da 100 gblık kısmına hackintosh kurmak istiyorum. Hocamdan iatkos ml2 yüklü usb bellek aldım. Pazar gününe kadar eline ulastırmam lazım. Sormak istedigim soru su. SSD'ye hic dokunmıcam onda win 7 kurulu kalıcak. Diger hddye kurmak istiyorum fakat yedeklerim var daha önceden bölümlendirmistim. 4 bölüm var su an. 2 bölümde yedeklerim var 2 bölüm bos. Kurabilmem icin yeniden mi bölmem gerekli yoksa ayırdıgım bölüntülere kurabiliyo muyum? Ona göre yedeklerimi atıp komple bicimlendirip kuruluma öyle baslıcam. Bi de elimdeki sürüm 10.8.2 bu sürümde de amd'nin 7000 serisi kartları desteklenmiyomus sanırım. Radeon 7670m grafik kartı var sorun cıkartır mı? Güncellemeyle falan yüklenir mi?

Bilgisayarın Donanımı :

• Core i7 3612qm
  • 8 gb 1600 mHz ram
  • Intel hd4000 + AMD Radeon 7670m grafik kartı
  • Corsair neutron gtx ssd sata 3
  • 1 tb seagate hdd sata 2

Ses, ağ vs. sürücüler için Multibeast rehberi hazırlamışlardı...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı