Hp G62 B16ST Laptop a ML2 kurulum sorunu

ssurvivor

Hectopat
Daha fazla  
Hp G62 B16ST
2,4 Ghz Intel Core 3 370M İşlemci
3 Gb DDR3 Ram
Atı Mobility HD 5470 Ekran Kartı 1Gb DDR3
1Tb Hardisk

ML2 USB yi tarif edildiği şekilde Sanal Mac OS ile hazırladım kontrol ettim. Ancak hazırladığım ML2 usb si ne de bilgisayarım da ne de boot menüsünde gözükmüyor.
Evdeki PC de denedim boot menüsünde gözüktü ve kurulum ekranı geldi ancak o da yüklemedi(anakart desteklemiyor diye düşünüyorum çünkü WIN 7 yi de desteklemiyor, XP kurulu).

Sorum şu; ML2 USB doğru yapılmış ancak Laptopum desteklemiyor olabilir mi? Yada bir ayarı varmı biostan, Biostan öyle fazla bir ayar yok zaten, bir iki ayarı değiştirip Oracle Virtual ile sanal Mac oluşturabilmiştim.

Birde laptopun çözürlüğü 1366x768 sanal mac kaç tane kurup denediysem doğru çözünürlüğü işaretlememe rağmen 1024x768 oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-İşlemlere ilk olarak Bios güncellemesi ile başlayın. (HP sitesine baktım sayfa açılmıyor, sizde de aynısı olursa HP destek ile iletişme geçip bilgi alabilrsiniz.)
2-Mavericks veya Yosemite deneyin ML eskidi.
3-Usb'nin boot edememesinin nedeni denedğiniz Usb portu olabilir, bütün portları tek tek deneyin.
4- Çözünürlük için ise şu yöntemi deneyin ekran kartınızda işe yaramış.
OS X Mavericks AMD HD 7000 Ekran Kartı Çalıştırma Rehberi | Technopat Sosyal

Hocam yukarıdaki sorun bendede var ama benih Hp G62 Notebookta İntel HD Graphics ve Atı Mobility HD 5470 var ama,sizin bahsettiğin linkte AMD HD 7000 de işe yaramış ben mi yanlış okudum,aynı işlemleri yapsak olurmu yani uyarmı bizimkine?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı