HP G62 nasıl yükseltilir?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Hepinize merhabalar. Elimde HP G62 laptop var. Windows 7 ve çok yavaş bir bilgisayar. Ben de bu bilgisayarı adam etmek istiyorum. Bazıları söylüyor ki bu bilgisayara boşuna para harcama ama ben bu bilgisayarı lise hayatım boyunca çok kullanacağım için adam etmeliyim. Yeni bilgisayar alacak kadar param da yok. Bu bilgisayarı nasıl adam ederim, ne kadar para harcamalıyım. Hangi ürünü almalıyım yazarsanız çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

RAM: 2 GB.
HDD: 350 GB.
İşlemci: Intel Core i3 2.27 GHz.

RAM yükselirsin ve SSD takarsın bu kadar.
Benim laptopum da HP çok kötü ama sanada üzüldüm gerçekten inşallah en yakın zamanda alırsın yeni bir PC.

Hepinize merhabalar. Elimde HP G62 laptop var. Windows 7 ve çok yavaş bir bilgisayar. Ben de bu bilgisayarı adam etmek istiyorum. Bazıları söylüyor ki bu bilgisayara boşuna para harcama ama ben bu bilgisayarı lise hayatım boyunca çok kullanacağım için adam etmeliyim. Yeni bilgisayar alacak kadar param da yok. Bu bilgisayarı nasıl adam ederim, ne kadar para harcamalıyım. Hangi ürünü almalıyım yazarsanız çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

RAM: 2 GB.
HDD: 350 GB.
İşlemci: Intel Core i3 2.27 GHz.

Ağır depolama yapmaz iseniz 120GB SSD yeterli. Isınıyor ise bakım yaptırılır ve RAM 4 GB yapılabilir oyun ve render harici neredeyse yeni laptoplar ile aynı hızda kullanırsınız.

SSD ve RAM ekleyebilirsiniz. Ben SSD olarak 240 GB KingFast marka SSD kullanıyorum üç ayrı laptop da ve şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım SSD bakımından. SSD ve RAM eklemesi sonrası sizde hızı fark edeceksiniz ve ağır işler haricinde günlük kullanım için neredeyse yeni bir bilgisayar hissi yaşatacaktır size.

Geri
Yukarı