HP G7 vs Lenovo V14-IIL

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, öncelikle Lenovo modelini yazamadığım için kusuruma bakmayın, ilanda modeli göremediğim için bende yazamadım. Elimde Casper Nirvana C900 bilgisayar mevcut. i7-7700HQ, 8 GB DDR4 RAM, GTX1050 (2GB), Samsung Evo 860 250GB SSD mevcut. Pil durumu orta ve iki menteşesi de işlem gördü. Kullanım olarak aslında hiçbir sorunu yok. Artık oyun oymadığım için gereksiz ağır ve büyük geliyor. Satma işleminden önce takasa yönelmek istedim, sat sonra başka bul git onu al zor geldi açıkçası. Sahibinden üzerinde iki adet bilgisayar buldum, satıcıya takas teklifi yaptım. Sizden ricam eğer takas teklifim kabul görülürse iki bilgisayar arasından hangisini seçmem ve benim bilgisayarımın tahmini ederi nedir? Bilgisayarımın ederine Sahibinden üzerinden baktım ama kimisi çok uçuk fiyatlar yazmış bu yüzden size sormayı uygun gördüm. Takas yapmayı düşündüğüm bilgisayarların linklerini aşağıya bırakıyorum, bu arada gönlüm biraz da HP'den yana olduğunu belirtmek isterim. Oyun oynanmayacak, ağır işlemler yapılmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı