HP Gaming laptop değişim yapılır mı?

AsilTÜRK

Decipat
HP Gaming laptop kullanıyorum üç defa servise verdim takılmalar oluyor diye ikisinde anakart değişimi yaptılar.
Ama sorun arada yıne tekrarlıyor değişim talep ettim aldıgım yanıtta ilk 5 ay içinde değişim oluyormus böyle bir şey mümkün mü?
Değişim yapma hakkım yok mu yani? Bilgi verir misiniz?

HP Gaming laptop kullanıyorum üç defa servise verdim takılmalar oluyor diye ikisinde anakart değişimi yaptılar.
Ama sorun arada yıne tekrarlıyor değişim talep ettim aldıgım yanıtta ilk 5 ay içinde değişim oluyormus böyle bir şey mümkün mü?
Değişim yapma hakkım yok mu yani? Bilgi verir misiniz?

İlk 6 ay içerisinde ayıp tespit edilirde onarım sunmazlar iade/değişim sunulur 6 aylık süreçten sonra kalan 18 ayda onarım yapmayı söylerler siz 2 kere git gel yapmışsınız ben 3kere gönderdim 3.sünde iade/değişim raporu çıktı sizinde bu 3.gönderişiniz muhtemelen rapor çıkar tahminim.

İlk 6 ay içerisinde ayıp tespit edilirde onarım sunmazlar iade/değişim sunulur 6 aylık süreçten sonra kalan 18 ayda onarım yapmayı söylerler siz 2 kere git gel yapmışsınız ben 3kere gönderdim 3.sünde iade/değişim raporu çıktı sizinde bu 3.gönderişiniz muhtemelen rapor çıkar tahminim.
Şu an için sorun yok aslında son anakart değişimde biraz düzelme var ama arada yine takılmalar yapıyor. yani tekrar gönderirsem değişim talebi oluşturabilir miyim?

Şu an için sorun yok aslında son anakart değişimde biraz düzelme var ama arada yine takılmalar yapıyor. Yani tekrar gönderirsem değişim talebi oluşturabilir miyim?

Şu an gönderirseniz ve sorun varsa aynı sorundan 3.kez gidicekse evet rapor çıkar ama unutmayın rapor çıksa bile satıcınızda ürünün stoku olduğunu kontrol edin.

Şu an gönderirseniz ve sorun varsa aynı sorundan 3.kez gidicekse evet rapor çıkar ama unutmayın rapor çıksa bile satıcınızda ürünün stoku olduğunu kontrol edin.
cihazı alalı 2 sene olacak, garantisinin bitimine de 3 buçuk ay falan kaldı. biraz daha kullanayım sorun olursa direkt gönderecem. cihazı amazondan aldım stok var diye buraya mı bakmam lazım?

Cihazı alalı 2 sene olacak, garantisinin bitimine de 3 buçuk ay falan kaldı. Biraz daha kullanayım sorun olursa direkt göndereceğim. Cihazı Amazon'dan aldım stok var diye buraya mı bakmam lazım?

Evet değişim talep edebilirsiniz Amazon üzerinden direk Amazon'dan aldıysanız veya da Amazon üzerinden hangi satıcıdan aldıysanız modelinizi aratıp satıcı hala satıyor mu diye bakın eğer satıyorsa size değişim raporu verildiğinde değişim yapmak zorunda ama o model yoksa iadeye düşer ve maddi zarara girersin ya da üzerine para koyar yenisini alırsın bu iki seçenekten biri olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı