HP Gaming laptop mu ASUS TUF Gaming laptop mu?

Emre Boz

Hectopat
Daha fazla  

Hangisini almalıyım bilemedim. Asus özellik olarak önde gibi ama ısınma sorunu var diyorlar, kullanan arkadaşlar yardım eder misiniz?

Ayrıca Hp'nin Voucher geri ödeme kampanyası devam edşyor mu? Bilen var mı?

Son düzenleme:

Hangisini almalıyım bilemedim. Asus özellik olarak önde gibi ama ısınma sorunu var diyorlar, kullanan arkadaşlar yardım eder misiniz?

Ayrıca Hp'nin Voucher geri ödeme kampanyası devam edşyor mu? Bilen var mı?
Asus tufun ısınma sorunu olduğuna inanmam çok iyi soğutma sistemleri var asus tuflarda ayrıca asus daha sağlam marka yani sana kalmış performans:asus fiyat-özellik:hp

ASUS TUF A serisi almayın, o seri ısınma sorunlu fakat FX serisi alabilirsiniz. Onlarda ısınma sorununu çözdüler. HP'de ise Ryzen 4000 serisi modelleri almanızı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama benim bahsettiğim seri f serisi f15 örneğin
Fx serisi sorunsuz, alınabilir. Ayrıca neden 1 yıllık konuya mesaj yazıyorsunuz? Konu sahibi forumu bile bırakmış. Sizin yüzünüzden eski konular insanların ana sayfalarına düşüyor ve benim gibi dalgın insanlar konuya gereksiz bir biçimde cevap yazıyor.

Güncelleme: Asus FX olan seriyi almıştım. İşlemci soğutma fanında garip bi ses çıkarmaya başladı aldıktan 2 hafta sonra ve garantiye yollamıştım. Garanti değişim kağıdı yolladı. O sırada bir üst serisi Tuf FA çıktı ve onu aldım. 1 yılı geçkindir FA serisini kullanıyorum memnunum pişman olmadım.

Geri
Yukarı