HP Gaming Pavilion 15-EC2035NT alınır mı?

Bütçe
7500

lightendpro

Decapat
Merhabalar, ben konu başlığında da belirttigim gibi HP'nin bu laptopunu almak istiyorum ama kafam çok karışık bu PC iyi midir? HP markasıa güvenebilir miyim? Isınma problemi yaşar mıyım ve en önemlisi yükseltme yaptığımda garanti dışı kalır mı? Satcıya bunları sordugumda kendilerinin bu konuda bilgilerinin olmadıgını söylediler. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

Laptopun linki:

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD düşük hemen doluyor. RAM 8 GB yine yetersiz. Yükseltme içinde sanırım parçaları servise götürünce onlar yaptıgı zaman garanti dışı kalmıyor diye biliyorum. Yinede daha bilgili arkadaşlar bir el atsın. Bir de Gaming laptoplar cok fazla ısınıyor ama HP çok daha başka ısınıyor önermem.

Yükseltme konusunu HP servisine sorman gerek. Onun dışında oyunda ısınan bir model. Oyun için bu modeli almanı önermem. Oyun haricinde multi-tasking, yazılım geliştirme ve basit 3D renderları için 16 GB RAM'lisi tercih edilebilir.

Bütün sorularını cevaplayayım. Bu PC iyidir. HP markasınada güvenebilirsin. Isınma problemi yaşamazsın. (2021 üretimi) yükseltmede garanti dışı kalma durumu yok diğer markalar gibi. Burada yazılanlar çok eskilerde kalmışlar. Ha ama ben eski işlemcili Acer'lere, ASUS'lara bundan 1500-2000 TL daha fazla verip daha kötü performans alacağım dersen bilemem. Aynısını kendime sipariş verip 2*8 RAM'de verdim. Gelir gelmez yükseltmemi yapacağım. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Bütün sorularını cevaplayayım. Bu PC iyidir. HP markasınada güvenebilirsin. Isınma problemi yaşamazsın. (2021 üretimi) yükseltmede garanti dışı kalma durumu yok diğer markalar gibi. Burada yazılanlar çok eskilerde kalmışlar. Ha ama ben eski işlemcili Acer'lere, ASUS'lara bundan 1500-2000 TL daha fazla verip daha kötü performans alacağım dersen bilemem. Aynısını kendime sipariş verip 2*8 RAM'de verdim. Gelir gelmez yükseltmemi yapacağım. Umarım yardımcı olmuşumdur.
Laptop gelince tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz? Bende almak istiyorum bu laptopu

Kesinlikle. Özellikle işlemcisi için almayı düşünüyorum. Biraz daha beklesem 1-2 gibi fiyatlar ne olur sizce?

Hocam Hepsiburada'da kampanya başladı dün gece itibarıyla. Ben ilk Trendyol'dan 6859 TL'ye sipariş verdim. Hepsiburada'daki kampanyayı görünce 6512 TL'ye hemen oradanda sipariş verdim. Trendyol'dan geleni hiçbir şeyini açmadan iade edeceğim. 5 günlük diyorda stok biter mi sonradan fiyat artar mı bilemem. Bu fiyatlardan daha olacağını zannetmiyorum. Eğer bütçeniz müsaitse alın geçin şimdiden hayırlı olsun diyorum.
Tabii ki de hocam ama elinizi çabuk tutmada fayda var. Çünkü bu fiyata kaçmayacak özellikleri var.
Laptop geldi hocam sadece windows 10 u kurup sürücüleri yükleyip bıraktım. Akşama içini açıp rami takacağım. Fazla müsait değilim şu an bakamadım. Ama ilk görüş itibariyle kesinlikle olumlu.@erentrr

Son düzenleme:
Hocam Hepsiburada'da kampanya başladı dün gece itibarıyla. Ben ilk Trendyol'dan 6859 TL'ye sipariş verdim. Hepsiburada'daki kampanyayı görünce 6512 TL'ye hemen oradanda sipariş verdim. Trendyol'dan geleni hiçbir şeyini açmadan iade edeceğim. 5 günlük diyorda stok biter mi sonradan fiyat artar mı bilemem. Bu fiyatlardan daha olacağını zannetmiyorum. Eğer bütçeniz müsaitse alın geçin şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Laptop geldi hocam sadece windows 10 u kurup sürücüleri yükleyip bıraktım. Akşama içini açıp rami takacağım. Fazla müsait değilim şu an bakamadım. Ama ilk görüş itibariyle kesinlikle olumlu.@erentrr
Hayırlı olsun :) Aklımda bir soru var. Monitör çok sallanıyor mu? Genelde HP laptopların yenilerinde monitör biraz fazla esnek oluyormuş. Videolardan öyle gözüküyor. Diğer tecrübelerinizi de paylaşmanızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Geri
Yukarı