HP için İstanbul'da servis önerisi

yigitongoren777

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 7840HS, RTX 4060 8GB 120W, 16GB DDR5 5600MHZ Ram,
HP Victus laptopumda Caps Lock ışığı bozuldu daha 3 haftalık cihaz sanırım kolonya ile silerken içine kaçtı bilmiyorum. İstanbul'da bdh bilişim diye bir yeri gösteriyor HP kendi sitesinde ama yorumları vs çok kötü. Bu servis ile ilgili deneyimi olan veya başka yetkili servis önerisi olan var mı acaba?

HP Omen cihazımı wifi kartı bozulduğu için HP Türkiye'den kargo kodu alıp servise göndermiştim. Alıcı BDH bilişimdi. 1 Hafta serviste parça bekledi cihaz. 2.hafta kargoyla teslim ettiler bilgisayarımı. Bir sorun yaşamadım. Yetkili servisi BDH.

HP Omen cihazımı wifi kartı bozulduğu için HP Türkiye'den kargo kodu alıp servise göndermiştim. Alıcı BDH bilişimdi. 1 Hafta serviste parça bekledi cihaz. 2.hafta kargoyla teslim ettiler bilgisayarımı. Bir sorun yaşamadım. Yetkili servisi BDH.
hocam şikayetvar ve google yorumları çok kötü keza ekşi sözlükte. o korkuttu biraz. istanbula gittiğimde elden vereceğim o zamana kadar sorun düzelmezse.

hocam şikayetvar ve google yorumları çok kötü keza ekşi sözlükte. o korkuttu biraz. istanbula gittiğimde elden vereceğim o zamana kadar sorun düzelmezse.
Garip. Ben yorumlarını okuduğumda elden teslimde aynı gün ürün alanları görmüştüm. Servise dair bir sıkıntı yaşamadım

Hocam Şikayetvar ve Google yorumları çok kötü keza ekşi sözlükte. O korkuttu biraz. İstanbul'a gittiğimde elden vereceğim o zamana kadar sorun düzelmezse.

Hocam sorununuzu çözdünüz mü? Benim de Pavilion model laptopum var bataryanın monte edildiği vida yuvalarından biri kırıldı. Onu tamir için bdh bilişime götürmeyi düşünüyorum. Hem yüksek fiyat çekiyorlar mı sonuçta öğrenci adamım burs çıktı onun parası ile yaptıracağım.

Hocam sorununuzu çözdünüz mü? Benim de Pavilion model laptopum var bataryanın monte edildiği vida yuvalarından biri kırıldı. Onu tamir için bdh bilişime götürmeyi düşünüyorum. Hem yüksek fiyat çekiyorlar mı sonuçta öğrenci adamım burs çıktı onun parası ile yaptıracağım.
Profilo avmdeki servise götürdüm cihaz o sırada 2 haftalıktı herşey ücretsiz güzel şekilde onarıldı götürebilirsin.

Profilo AVM'deki servise götürdüm cihaz o sırada 2 haftalıktı her şey ücretsiz güzel şekilde onarıldı götürebilirsin.

Hocam benimkini ücretsiz yapmazlar ama (garanti bitti) HP'nin kendi servisi sonuçta güvenilir bir yer, mahalledeki ne olduğu bilinmeyen tamircilere götürmekten iyidir.

Hocam dediğiniz servis bu linkteki servis mi peki?

Son düzenleme:
Hocam benimkini ücretsiz yapmazlar ama (garanti bitti) HP'nin kendi servisi sonuçta güvenilir bir yer, mahalledeki ne olduğu bilinmeyen tamircilere götürmekten iyidir.

Hocam dediğiniz servis bu linkteki servis mi peki?
Bende burası sanıp gittim ama profilo avm içinde imiş oraya gittim daha sonradan. Maltepe yakınsa orada da var .

Geri
Yukarı