Çözüldü HP Ink Tank Wireless 415 kağıdı çekmekte zorlanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Daha fazla  
Yazdırmaya başlatıyorum çekme sesi geliyor ama çekmiyor çoğu kez eninde sonunda alıyorum çıktıyı ama deli oluyorum alırken çıktıyı çözümü var mı?(Mürekkebi bitmedi, dolu.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Pickup Roller'ları yani kağıt patenlerini temizlemeyi denediniz mi? HP sizin yazıcınıza ait roller konumunu aşağıdaki rehberde belirtmiş. (Step 2'de 6. maddede yer alan görsel)

Eğer patenler aşınmışsa ya da tertemiz silmenize rağmen sorun devam ediyorsa internetten yenisini almanız ve sonrasında değişmeniz gerekebilir.

Bunun dışında içine kağıt ya da farklı bir cisim düştüyse de bunu çıkarmak işe yarayabilir. Pek net olmasa da aşağıdaki video en azından yazıcıyı nasıl sökeceğinizi size gösterecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorun çözülürse belirtirseniz sevinirim, iyi günler dilerim.
%70
Office paper kullanıyordum 150 TL çok şu an,onun yerine bayağıdır copier brond kullanıyorum.
Ben de içini açamadım yazıcının, geçenlerde yaptırdım yine sıkıntı yapıyor kendi kendine almıyor kağıdı. Copier bond benim kağıtlarım da ama yok yani elimle destek olmadan almıyor. Yeni yazıcı aldım yoksa sinir krizi geçirip kıracaktım en sonunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı