HP Ink Wireless 415 yazıcı "yazdır" deyince yazmıyor

RedBereli

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Yazıcımı ödevler için aktif hale getirdim ancak önceki sefer yazdırma işlemini bugün açtığımda kendi kendine yazmaya başladı. Önceki sefer siyah kartuşta sıkıntı vardı ve yazıcının sol tarafındaki butonların, ekranın olduğu yerde bir sürü hata mevcuttu hepsini çözdüm bir şekilde ancak herhangi bir resmi yazdır dediğimde yazdırmıyor. Yazıcıyı kapatıp açtığımda açıldığı zaman otomatik bir şekilde kendi kendine basıyor. İptal buşuna basmama rağmen bir süre sonra tekrar yazmaya başlıyor. Sinirlerimi hoplattı cihaz emrime karşı geliyor resmen.

Yardımcı olursanız çok sevinirim. 🙏

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlantıyı internet üzerinden mi yapıyorsunuz? Eğer öyleyse yazıcının internete giriş ayarlarını el ile yapmanızı tavsiye ederim el ile IP verirseniz daha iyi olur eğer öyle değil Direct link tarzı Wi-Fi üzerindense bağlantınız başka şekilde bağlamayı deneyebiliriz.

Bağlantıyı internet üzerinden mi yapıyorsunuz? Eğer öyleyse yazıcının internete giriş ayarlarını el ile yapmanızı tavsiye ederim el ile IP verirseniz daha iyi olur eğer öyle değil Direct link tarzı Wi-Fi üzerindense bağlantınız başka şekilde bağlamayı deneyebiliriz.
Hocam yazıcı usb kablo ile bilgisayara bağlı durumda. Yazıcıda wi-fi butonu aktif gözüküyor internet üzerinden işlem yapmıyorum hocam masaüstünden 'yazdır' seçeneğine basıyorum sadece. Çözümü nedir tam olarak ?

Hocam yazıcı USB kablo ile bilgisayara bağlı durumda. Yazıcıda Wi-Fi butonu aktif gözüküyor internet üzerinden işlem yapmıyorum hocam masaüstünden 'yazdır' seçeneğine basıyorum sadece. Çözümü nedir tam olarak?

Direkt olarak görmeden bir şey diyemem Denetim Masası'na yazıcınızın bağlantı noktalarını kontrol etmek gerekli.

Ben hallettim HP'nin sitesindeki öneri sayesinde. Tekrardan ilginiz için teşekkür ederim hocam.

Aynı sorunu çeken arkadaşlar, denilenleri harfiyen yapın eğer sizdede 'resimleriniz aşağıdaki hata ile yazdırılamıyor' hatası geliyorsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı