HP laptop BIOS şifresi istiyor

Hastiger

Decapat
Arkadaşlar bu ekranda kaldım şifreyi bilmiyorum. Laptop yeni daha. Fabrika ayarlarına çevirmeye çalışırken böyle oldu. Laptop FreeDOS olarak gelmişti ilk açtığımda BIOS'a giriyordu. Markası HP. HP'nin sitesinden güncel BIOS'u USB'ye atıp tekrar kurdum ama yine bu ekran çıktı. Laptopu açmadan çözüm yolu var mıdır acaba. HP servise sordum anakartın değişmesi lazım gibi saçma bir cevap verdi ve 2BIn TL fatura çıkardı. Teşekkürler.

WhatsApp Image 2019-12-21 at 08.44.19.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS parolasını kırmanın çeşitli yolları var ancak buradaki ana sıkıntı yeni alınan bir laptopta BIOS parolası olması.

0000 'ı denesene, veya birşey girmeden entere tıkla.
enter a tıklayınca yanlış diyor.0000 denemedim eve geçince deniym
burda bios pilin mi sökün diyor.laptopu açmadan çözmeye çalışıyorum sorunu.
BIOS parolasını kırmanın çeşitli yolları var ancak buradaki ana sıkıntı yeni alınan bir laptopta BIOS parolası olması.
ilk açtığımda şifre yoktu direk bios açıldı windows kurdum normal çalışıyordu.sonra fabrika ayarlarına çevirmeye çalışırken ne yaptıysak böyle oldu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı