HP laptop için oyun önerisi

Yunusbukadar

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm. Elimde eski bir laptop var, HP Pavilion G6 ve içinde 4 GB RAM, 600 GB HDD vardı. Ben RAM'i 8'e yükselttim ve ayrıca HDD'nin yanına SSD takıp Windows'u içine attım. İçerisindeki işlemci AMD Phenom(tm.) Iı P960 Quad Core Processor 1.80 GHz ve ekran kartı AMD Radeon HD 7500 serisi 1 GB. Sizce düşük ayarlarda arkadaşlarımla oynayabileceğim oyun türü fark etmez oyun var mıdır? Valorant'ı en düşük ayarlarda 15-25 arası FPS ile oynuyorum ve bir zaman sonra bu canımı sıktı, sizce ne oynayabilirim?

1. Left 4 Dead.
  2. Half-Life.
  3. CS 1.6.
  4. Among Us.
  5. Minecraft (eski sürümleri daha ideal olur)

Öncelikle teşekkür ederim tavsiyen için CS 1.6 var zaten ve oynuyorum minecraftıda indirdim ama girerken hata alıyorum sence neden hata ekran kartımın sürücüsünü güncelleştirmemi istiyor ama laptopta 2 ekran kartı var biri AMD Radeon HD 7500M dieri atı Mobility Radeon HD 4200 HD7500MIn sürücüsü var ama ikinci ekran kartının Windows 10 ile uyumlu sürücüsü yok bunun bir çözümü var mıdır?

Minecraft nereden indirdiniz öncelikle.

Öncelikle teşekkür ederim tavsiyen için CS 1.6 var zaten ve oynuyorum minecraftıda indirdim ama girerken hata alıyorum sence neden hata ekran kartımın sürücüsünü güncelleştirmemi istiyor ama laptopta 2 ekran kartı var biri AMD Radeon HD 7500M dieri atı Mobility Radeon HD 4200 HD7500MIn sürücüsü var ama ikinci ekran kartının Windows 10 ile uyumlu sürücüsü yok bunun bir çözümü var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı