HP laptop ısınma sorunu

Yildizmetehan67

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptobum çok acayip ısınıyor. CPU yükseliyor %24 %25 iken bir anda %100 vuruyor. HP markası. Sistem:

Ekran kartı: AMD R5 M330
İşlemci: AMD A8 2.20 GHz
RAM: 8 GB
Harddisk: 1 TB

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle virüs taraması yapmanı öneririm. Bazı virüsler CPU'nun kullanımı %100'e çekebiliyor. Eğer virüs olmadığından eminsen diğer arkadaşlarında dediği gibi termal macun değişimi ve bakım bu ısınma sorununu baya bir çözecektir. Alternatif çözüm olarak ise notebook soğutucusu alınabilir.

Öncelikle virüs taraması yapmanı öneririm. Bazı virüsler CPU'nun kullanımı %100'e çekebiliyor. Eğer virüs olmadığından eminsen diğer arkadaşlarında dediği gibi termal macun değişimi ve bakım bu ısınma sorununu baya bir çözecektir. Alternatif çözüm olarak ise notebook soğutucusu alınabilir.
EN AZ 10-20 DEFA DENEDİM OLMADI BAKIMINI YAPTIRACAM

Oyun içi ısı değerlerini paylaş.
BİLGİSAYARCILAR KAPALI :) TATİLDE KEKEME ABİMİZ VARDI ANKARA YENİMAHALEDE YOK

Termal macun değişimi, cihaz bakımı yapıldı mı ? Oyun içi ısılar ne alemde ?
CPU %100 KASIOR GTA SA DA 20-30 FPS NE YA :D

EN AZ 10-20 DEFA DENEDİM OLMADI BAKIMINI YAPTIRACAM

BİLGİSAYARCILAR KAPALI :) TATİLDE KEKEME ABİMİZ VARDI ANKARA YENİMAHALEDE YOK

CPU %100 KASIOR GTA SA DA 20-30 FPS NE YA :D
Kardeşim öncelikle oyun içi ısı değerleriyle bilgisayarcının ne alakası var ? Ve insanların sorularına değişik cevaplar veriyorsun anlamadım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı