HP laptop kötü diyen arkadaşlarıma göstermek istediğim fotoğraf

Allah senin ailene sabır versin bilader. İnsanları küçümsüyorsun sadece değil mi diyorum, Allah ailene sabır versin diyorsun. Bunu kimseye söylemedim ama bak vallahi yazık kafana. Vallahi yazık kafana. İki şey diyoruz Allah sabır versin. Allah asıl senin ailene sabır versin. Senin gibi çok bilmiş kişiler yüzünden gelişemiyoruz ya zaten.
Senin gibi hiç bir şey bilmeyen insanlar mı geliştirecek peki.

Senin gibi hiç bir şey bilmeyen insanlar mı geliştirecek peki.
Bilader soruyorum değil mi diye gelip Allah ailene sabır versin diyorsun. Ben sanki iddialaşmışım illa böyle diye de öyle davranıyorsun. Vallahi yazık kafana. Hiçbir şeyi kabullenemiyorsunuz. Sanırsın herkes anasının karnından çok zeki ve bilgili olarak doğuyor.

Açıkçası ben HP'ye yıllar önce yaşadığım HP Pavilion DV6000 faciasından beridir kin ve nefret duyuyorum. Bildiğin soba gibi yanıyordu alet yav. Kaç kere ekran kartı yandı ve servise gitti. En sonunda sinirlenip parçaladım aleti. Asla da HP almam dedim o günden sonra. Bak 2011 yılında Samsung RF-511 aldım aynı yıl HP Pavilion DV6 alan arkadaşım saçını başını yoldu. En sonunda satıp masaüstüne geçti arkadaşım. HP çok sıkıntılı bir firmaydı eskiden şimdi nasıl oldu bilmiyorum ama açıkçası tercih etmem.

Buradan HP Pavilion DV6000 sobasına selamlar. Elektrikli ısıtıcı DV6'ya da selamlar.

Açıkçası ben HP'ye yıllar önce yaşadığım HP Pavilion DV6000 faciasından beridir kin ve nefret duyuyorum. Bildiğin soba gibi yanıyordu alet yav. Kaç kere ekran kartı yandı ve servise gitti. En sonunda sinirlenip parçaladım aleti. Asla da HP almam dedim o günden sonra. Bak 2011 yılında Samsung RF-511 aldım aynı yıl HP Pavilion DV6 alan arkadaşım saçını başını yoldu. En sonunda satıp masaüstüne geçti arkadaşım. HP çok sıkıntılı bir firmaydı eskiden şimdi nasıl oldu bilmiyorum ama açıkçası tercih etmem.
Bu modelde sıkıntı yok ama DK1008NT de var herhalde.

Yaklaşık 1 yıl olacak ve gayet memnunum. BF1 tarzı oyunlarda en yüksek ayarlarda 75 civarlarında dolaşıyor. Onun dışında ahım şahım ısındığı olmuyor, 2013 model kullandığım Pavilion 100 derece görüp mavi ekran çakıyordu bir süre sonra ama artık böyle bir durum yok.

Bu da benden 1 yıl 1 aylık HP Pavilion Gaming 17-CD0012NT i7 9750h+ 1660 Ti max-q. Sadece ayda bir fanları temizliyorum, termal macun orijinal. Yerden yüksek ama altında fan çalıştırmıyorum. Altını yükseltmeyip masaya direkt koyarsam +5 derece fark ediyor. Altındaki soğutucunun fanını çalıştırırsam ıdle'da fark yok yük altında 1-2 derece fark ediyor. Yine de cihazın soğutma sistemi performansına oranla yetersiz çünkü işlemci 45W TDP üzerinde sadece 28sn çalışabiliyor. Bu cihazla ilgili en can alıcı nokta 13 aydır 3760 saattir açık (ssd çalışma saati) olmasına rağmen termal macunun performansında bir değişim yok.

Dosya Ekleri

• hp.png
    hp.png
    79,4 KB · Görüntüleme: 34

Yeni konular

Geri
Yukarı