HP laptop RAM yükseltilirse garanti bozulur mu?

firefighter

Kilopat
Daha fazla  

Bu laptopu yakın zaman içinde fiyatı değişmezse almayı planlıyorum. Acaba sonradan RAM alıp takmak istesem kendim takınca garanti dışı kalıyor mu? Şu an hafta sonu olduğu için arayamıyorum.

Bu laptopu yakın zaman içinde fiyatı değişmezse almayı planlıyorum. Acaba sonradan RAM alıp takmak istesem kendim takınca garanti dışı kalıyor mu? Şu an hafta sonu olduğu için arayamıyorum.
Belleğin yetkili HP servisi dışında bir kişi ya da servis tarafından yükseltilmesi durumunda oluşabilecek hasarlar, ürün garantisi kapsamının dışındadır. Belleğin yükseltilmesiyle ilgili tüm hasarlarla ilişkili tüm riski ve sorumluluğu müşteri üstlenir.

Hocam sizde laptopun kendi mikrofonu çalışıyor mu bende direkt gözükmüyor eğer çalışıyorsa mikrofonun sürücüsünün SS ini atabilir misiniz teşekkürler.

Ben de HP Victus aldım. HP müşteri hizmetlerini aradığım da SSD ve RAM yükseltmesi yapabileceğimi garanti dışı kalmayacağını ama laptopa zarar verirsem garanti dışı kalacağını söylerdiler.

Geri
Yukarı