HP laptopun 12 saat içerisinde 11 bin lira zamlanması

Teurastaja.

Kilopat
Yarın bu laptopu almayı düşünüyordum dün 38.999 TL olan ürünün fiyatı bugün 49.599 TL anlamak imkansız düşüncelerinizi merak ediyorum. Apple bile bu kadar zam yapmıyor. Yani ben bunu alsam o fiyattan satılmayacak değersiz bir marka Apple göre herhangi bir Apple ürün alsam değerinde satılır.

Boş ver uzak dur firmadan kronik sorunları var. Omen serisinde 4070 olan modellerde ekran gidip gelme sorunu ile anakart arızası veriyor. Bende 4050 Omen var aynı arızayı verdi HP bir şeyi becerememiş. Başka firmalara yönelmen inan senin için daha iyi olacak inanmıyor isen Şikayetvar, Technopat diğer forumlarda araştır. Omen diye serin çalışır deme yanıyor makineler 100 101 derece stress test ile ulaştım thermal kısma çekirdek kısma olsun ve son olarak index bilgisayar olan distribütör aracılığı ile alma doa iade işlemleri işkence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boş ver uzak dur firmadan kronik sorunları var. Omen serisinde 4070 olan modellerde ekran gidip gelme sorunu ile anakart arızası veriyor. Bende 4050 Omen var aynı arızayı verdi HP bir şeyi becerememiş. Başka firmalara yönelmen inan senin için daha iyi olacak inanmıyor isen Şikayetvar, Technopat diğer forumlarda araştır. Omen diye serin çalışır deme yanıyor makineler 100 101 derece stress test ile ulaştım thermal kısma çekirdek kısma olsun ve son olarak index bilgisayar olan distribütör aracılığı ile alma doa iade işlemleri işkence.
Bu fiyatlara çıkıp HP almak hata olur aynı özelliklerde ASUS duruyorken.

Bu fiyatlara çıkıp HP almak hata olur aynı özelliklerde ASUS duruyorken.

Ya ASUS bu firmanın yanında İMPARATOR yemin ediyorum.

Ya ASUS bu firmanın yanında İMPARATOR yemin ediyorum.
Evet evet onlara da SMS INFOCOMM bakıyor. Buyur Acer'da aynı servis bakıyor buraya atıyorum kroniğin babası Acer'da. Aspire ve Nitro serisi yaşadım kronik sorunları ile uğraştım. Birçok online forum sitesinde konularım var ve Acer topluluğuna da birden fazla konularım var. Ekran yanıp sönme, anakart arızaları, driver kurarken mavi ekran, ekranda çizgi çıkması, TPM problemi ve hızlı başlatma gibi sorunları yaşadım. Asus markaya laf etmedim bu arada, bu Asus firmasına da Acer anlaştığı servis bakıyor rezalet servis araştırın çıkar karşınıza.

1710433479803.png

Son düzenleme:
Evet evet onlara da SMS INFOCOMM bakıyor. Buyur Acer'da aynı servis bakıyor buraya atıyorum kroniğin babası Acer'da. Aspire ve Nitro serisi yaşadım kronik sorunları ile uğraştım. Birçok online forum sitesinde konularım var ve Acer topluluğuna da birden fazla konularım var. Ekran yanıp sönme, anakart arızaları, driver kurarken mavi ekran, ekranda çizgi çıkması, TPM problemi ve hızlı başlatma gibi sorunları yaşadım. Asus markaya laf etmedim bu arada, bu Asus firmasına da Acer anlaştığı servis bakıyor rezalet servis araştırın çıkar karşınıza.

Eki Görüntüle 2140844
Türkiye'de işini doğru düzgün yapan insan yok maalesef herkes itlik çakallık peşinde.

Evet evet onlara da SMS ınfocomm bakıyor. Buyur Acer'da aynı servis bakıyor buraya atıyorum kroniğin babası Acer'da. Aspire ve Nitro serisi yaşadım kronik sorunları ile uğraştım. Birçok Online forum sitesinde konularım var ve Acer topluluğuna da birden fazla konularım var. Ekran yanıp sönme, anakart arızaları, driver kurarken mavi ekran, ekranda çizgi çıkması, TPM problemi ve hızlı başlatma gibi sorunları yaşadım. ASUS markaya laf etmedim bu arada, bu ASUS firmasına da Acer anlaştığı servis bakıyor rezalet servis araştırın çıkar karşınıza.

Eki Görüntüle 2140844

Vallahi benim SMS tarafından doa alma sürem 2 gün oldu. Ben benim tecbüre ettiğim ASUS ürünleri gözümde 1 numara HP Victus Omen olsun çok detaylı bir kullanıcı iseniz ne olduğu ortaya çıkıyor. SMS beni yormamıştı örnek veriyorum benim arızalanan son Omen cihazım ben kanıt videosu yaptıklarım tespitlerim yazdım öyle servis hızlıca karar verdi servisin normalde işine gelmez cihazı açılıyor mu? OCCT benzeri bir test sorun yok tamamdır bitti. Hepsi için geçerli bana gelip daha doa sistemi oturmamış HP markasını da savunmayın.

Teknik destek servis inanın herkese aynı hizmeti sunmuyor burada kullanıcı derdini iyi anlatması da gerek. Yanlış anlama senin için demiyorum ASUS cihazım içinde başta fanlar tamamen arızalı idi bana girişteki ablamız o bobin cızırdaması ise bir şey yapamayız diye geçiştiriyor. Önden bilgi veriyor neler geldi başıma bir anlatsam laptop almaz kimse 7 tane laptop değiştirdim hocam ben Türkiye gibi ekonomisi biten ülkelere özellikle böyle arızalı ürünleri yolladıklarını düşünmeye başladım. Diğer gelişmiş ülkelerde bu hatalar kabul edilemez son olarak cihazın Ryzen 7 nesil bir işlemci o işlemci buz gibi hele bir 13500H veya 13420h kullan 100 derece limit 101'den 103 kafasına göre takılıyordu tam güç 6000RPM olması lazım.

Yarın bu laptopu almayı düşünüyordum dün 38.999 TL olan ürünün fiyatı bugün 49.599 TL anlamak imkansız düşüncelerinizi merak ediyorum. Apple bile bu kadar zam yapmıyor. Yani ben bunu alsam o fiyattan satılmayacak değersiz bir marka Apple göre herhangi bir Apple ürün alsam değerinde satılır.

Hocam %85'i vergiye gidiyor bir zahmet zam yapsınlar taş mı yiyecekler?

ASUS'un teknik servisi cidden berbat.

Katılıyorum. Monitör aldım, ne tamire geliyorlar ne de degişim yapıyorlar. Muhtemelen engel attılar. Cevap da yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı