HP LaserJet p1102 Sürücü Yüklenmiyor

NamertClk

Hectopat
Daha fazla  
Kendi sitesinden sistemime uygun olan sürücüyü indirdim. Kurmak için üzerine tıkladığımda "ayıklanıyor %72" gibi bir ibare çıkıyor. %100 doluyor ve ardından kapanıyor. Daha önceden bu işlemi yapmıştım fakat şimdi yükleyemiyorum. Sebebi ne olabilir?

Denetim masasından "Aygıtlar ve Yazıcılar" a girip yazıcının durumunu kontrol eder misiniz? Ünlem var mı? Eğer varsa bir de oradan sürücü güncellemeyi deneyin.

Denetim masasından "Aygıtlar ve Yazıcılar" a girip yazıcının durumunu kontrol eder misiniz? Ünlem var mı? Eğer varsa bir de oradan sürücü güncellemeyi deneyin.
o kısımda benim yazıcım gözükmüyor. Fax ve Microsoft Print ile ilgili toplamda 3 tane aygıt gözüküyor.

Çözüm basitmiş aslında
1. Bilgisayarım dan C sürücüsüne girin
2. hp nin kendi oluşturduğu bir dosya var benim yazıcım p1102w driverına ait dosya ismi olduğu için 'LJP1100_P1560_P1600_Full_Solution' bu klasöre girin
3. İçinde hpsetup var tıklayıp ve yükleyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı