HP monitör ms ayarı yok

Mahtroy

Hectopat
Daha fazla  
HP 24X 5zu98aa monitör kullanıyorum ms ayarı yok resimdeki gibi Level olayı var 5 ve 4. Level'de ghosting yapıyor 3 de sıkıntı yok şimdi ben monitörü 3 ms mi kullanıyorum?

Dosya Ekleri

• 86018A8C-E7FA-47FA-9E7D-87CDF4BF9332.jpeg
    86018A8C-E7FA-47FA-9E7D-87CDF4BF9332.jpeg
    392,5 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
HP 24X 5zu98aa monitör kullanıyorum ms ayarı yok resimdeki gibi Level olayı var 5 ve 4. Level'de ghosting yapıyor 3 de sıkıntı yok şimdi ben monitörü 3 ms mi kullanıyorum?
Üretici level 3 için kaç ms demiş bir bakmak lazım ancak şunu söyleyebilirim en iyi sonucu level 3 veya level 4 alabilirsin level 5 te 1ms oluyor level 1 de ise 7 ms
Üretici level 3 için kaç ms demiş bir bakmak lazım ancak şunu söyleyebilirim en iyi sonucu level 3 veya level 4 alabilirsin level 5 te 1ms oluyor level 1 de ise 7 ms
Çok büyük ihtimal 3 MS şu an çünkü 7 MS 1 MS aralığında üç ayar var her ayarda 2 MS azaltsa tam olmuyor ama uyuyor gibi .

Çok büyük ihtimal 3 MS şu an çünkü 7 MS 1 MS aralığında üç ayar var her ayarda 2 MS azaltsa tam olmuyor ama uyuyor gibi .
Araştırdım ama hangi ms değerine denk geldiklerini bulamadım
Üretici Level 3 için kaç ms demiş bir bakmak lazım ancak şunu söyleyebilirim en iyi sonucu Level 3 veya Level 4 alabilirsin Level 5'te 1ms oluyor Level 1 de ise 7 ms.

Çok büyük ihtimal 3 ms şu an çünkü 7 ms 1 ms aralığında üç ayar var her ayarda 2 ms azaltsa tam olmuyor ama uyuyor gibi.

1 ms modunda ghosting yapması normal mi oyun içinde fark etmiyorum ama ufo test yapınca belli oluyor acaba bu her monitör de olan bir durum mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı