HP notebook 250 G6 için uygun Config dosyası nedir?

mertbakirci47

Zeptopat
Daha fazla  
Meslek
Software Engineer
Merhabalar bilgisayarıma macOS Mojave 10.14.6 kurulumu yapmak istiyorum fakat sürekli bu hatayı alıyorum:

"Please go to https://panic.apple.com to report this panic "

İnternette baktığıma göre uygun Config dosyasını seçmediğimden oluyor. Verilen Config'lerin tamamını denedim aynı hatada kalıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Sistem Bilgilerim:

HP 250 G6
4 GB DDR4-2133
240 GB SSD
i3 işlemci (i3-7020U)
HD Grafik Kartı 620

Tamamdır hocam teşekkür ederim zaman ayırdığınız için. @Yiğit Gençer hocam umarım hatanın çözümünü biliyordur.
Hatanın sebebi config dosyasının adını "Config.plist" olarak değiştirmemenizden kaynaklı. Bu arada, hangi işletim sistemini kurduğunuzu tam anlamadım ancak Big Sur kurunuz. İçindeki EFI şu andaki en güncel dosyaları içeriyor.

Hatanın sebebi Config dosyasının adını "Config.plist" olarak değiştirmemenizden kaynaklı. Bu arada, hangi işletim sistemini kurduğunuzu tam anlamadım ancak Big Sur kurunuz. İçindeki EFI şu andaki en güncel dosyaları içeriyor.

Hocam büyük harfe duyarlı olduğunu bilmiyordum teşekkür ederim. Deneyip geri dönüş yapacağım. Sistemim iyi olmadığı için macOS Mojave 10.14.6 kurmam daha iyi olur diye düşündüm.

Geri
Yukarı