HP Omen 13700HX 4080 alınır mı?

Dostum ikisi de uygun. ROG G16 biraz daha şansa kaçabilir zira Coil Whine çıkma ihtimali biraz yüksek. 13700HX model Omen'ler gayet serin çalışıyor. Arkadaşların çoğu bizzat HP Hater'ı olduğu için kullanmadığı modeller hakkında yanlış bilgi söylüyor. Hatta elemanın biri GTX 1050 Monster Abra kullanıyor.

Kendim kullandım neden yalan söyleyeyim ve GTX 1050 Monster Abra değil Lenovo kullanıyorum eski laptopum kendisi Omen iade etmeye götürdükten sonra tekrar kullanmaya başladım.

Elinde kanıtın var mı dostum. O zaman ben de diyeyim sana, Acer Predator kullandım cihaz 98 derecede geziyor o zaman, Msi vector kullandım cihaz 99 dereceye geliyor..
Sizin kanıtınız nerede? Size neden kanıtlamak zorundayım? Neden insanların size yalan söylemesi lazım ki inanmıyorsunuz?

Sizin kanıtınız nerede? Size neden kanıtlamak zorundayım? Neden insanların size yalan söylemesi lazım ki inanmıyorsunuz?

Dostum nükteyi anlamadın herhalde senin taklidini yapıyorum. Bir cihaz hakkında itham atıyorsan kanıtlamak zorundasın ki konu sahibi de fikir sahibi olursun. Yoksa hava hoş, ben de senin gibi bütün modeller için ısınıyor der geçerim.

Dostum nükteyi anlamadın herhalde senin taklidini yapıyorum. Bir cihaz hakkında itham atıyorsan kanıtlamak zorundasın ki konu sahibi de fikir sahibi olursun. Yoksa hava hoş, ben de senin gibi bütün modeller için ısınıyor der geçerim.

Buyurun isterseniz atarım daha var.

@Bruz Komik olan ne videoda var isterseniz atarım.

Dosya Ekleri

• Kanıt2.jpg
    Kanıt2.jpg
    138,5 KB · Görüntüleme: 13
  • Kanıt1.jpg
    Kanıt1.jpg
    160,8 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Yukarı