HP Omen 15 2020 Yükseltme

Emirys

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, başlıkta okuduğunuz gibi merak ettiğim soru 2020 model HP Omen 15'e yükseltme yapılabiliyor mu? SSD yetersiz geldiği için ekstradan SSD/HDD takmak istiyorum ve laptop hakkında fikirlerinizi de bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

technopat..PNG

Şöyle bir şey var. Sanırım yükseltme yapılabiliyor o zaman.

Anladığım kadarıyla HDD diski yok fakat kaç tane SSD yuvası var bilgi verilmemiş. Yeni bir cihaz olduğu için çok fazla bir bilgi de yok. 2x8 2933MHz şeklinde RAM var ileride 2x16 yapabilirsiniz. En iyisi mesai saatleri içerisinde HP müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almanız olacaktir.

İstediğiniz gibi yükseltme yapabilirsiniz. HP, kullanıcılarına bu hakkı sunuyor.
Dediğiniz gibi yükseltme yapılabiliyormuş ancak sanırım HDD takılmıyor, SSD takılabiliyor. Bu model için bu şekilde sanırım.

Anladığım kadarıyla HDD diski yok fakat kaç tane SSD yuvası var bilgi verilmemiş. Yeni bir cihaz olduğu için çok fazla bir bilgi de yok. 2x8 2933MHz şeklinde RAM var ileride 2x16 yapabilirsiniz. En iyisi mesai saatleri içerisinde HP müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almanız olacaktir.
Yuva sayısını ben de öğrenemedim, zaten çok büyük bir SSD yükseltmesi yapmayacağım 1 tane olsa da yeter herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı