HP Omen 15 2021 oyunda batarya seviyesi düşüyor

YiğitSS

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bir süredir oyundan sonra batarya seviyesine baktığımda %90'a indiğini gördüyordum fakat son 2 aydır Ready or Not veya Dying Light 2 gibi oyunlarda 2-3 saatlik oynanışın sonunda %50'ye kadar düştüğünü gördüm batarya kapasitesi 71Whr'den 60Whr'ye düşmüş durumda sağlığını ise stabil ve iyi gösteriyor. İşlemci 5600h ve sıcaklığı 87-100 arası ekran kartı ise 3060 ve son olarak 200W adaptör var. Bu sorunu yaşayan var mı? Normal mi? Ve öneriniz nedir?

Normal gibi. Bende HP Omen 17 kullanıyorum. Uzun süre oyun oynadığımda oyundan çıkınca şarj seviyesinin düştüğünü görüyorum. Büyük ihtimal batarya ömrünü uzatmak için bilerek yapılmış bir şey. Ne de olsa işleyen demir pas tutmaz değil mi :D Ek olarak servise sordum onlarda normal karşıladılar.

Normal gibi. Bende HP Omen 17 kullanıyorum. Uzun süre oyun oynadığımda oyundan çıkınca şarj seviyesinin düştüğünü görüyorum. Büyük ihtimal batarya ömrünü uzatmak için bilerek yapılmış bir şey. Ne de olsa işleyen demir pas tutmaz değil mi :D Ek olarak servise sordum onlarda normal karşıladılar.

Yorumun için çok teşekkür ederim kardeşim içim bir nebze rahatladı.

Geri
Yukarı