HP Omen 15-CE008NT depolama önerisi

enessahin

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar linkini verdiğim dizüstü bilgisayarımın depolama teknolojisi yüklediğim resimde de göründüğü gibi. Sorum şu, HDD SATA dediği yere SSD takabilir miyim ne kadar performanslı olur hangi SSD'ler takılabilirssd.jpg?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Daha iyisi var mı SATA III den, benimkinin girişi son nesil sataları destekliyor yani demi hocam.
Endişenizi anlıyorum. Fakat evet şuan SATA 2,5inch girişine sahip piyasadaki en yüksek bant genişliği SATA3’tedir. Teknoloji işinde çok düşünürseniz ve sürekli en güncelini almak isterseniz çağımızın en büyük hastalığı olan anksiyeteye kapılırsınız. İyisi mi elinizdekinin tadını çıkarın.
Daha iyisi var mı SATA III den, benimkinin girişi son nesil sataları destekliyor yani demi hocam.
Endişenizi anlıyorum. Fakat evet şuan SATA 2,5inch girişine sahip piyasadaki en yüksek bant genişliği SATA3’tedir. Teknoloji işinde çok düşünürseniz ve sürekli en güncelini almak isterseniz çağımızın en büyük hastalığı olan anksiyeteye kapılırsınız. İyisi mi elinizdekinin tadını çıkarın.

Çözüm
Anladım hocam doğru söylüyorsunuz sağolun :))

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı