HP Omen 15 EK0002NT RTX 2070 Super vs Gigabyte Aorus 15G kc RTX 3060

Tavsiye ettiğin bilgisayarın donanımı harika olabilir. Ama ekranın inci zayıf ve sadece 512 GB SSD var. Ve bunu alacak bir insan triple A oyun oynamak için alır ve AAA oyunların boyutları çok büyüktür. Bunu dikkate alıp alması daha mantıklı.

İkisine de baktım, fakat Nitro 5 bilgisayarların yandığını duyuyorum. Predator serisini de çok sevmediğimden HP Omen tercih ederim. 2070 Super ekran kartını çok seviyorum çünkü ve kaliteli bir bilgisayar Omen.

İkisine de baktım, fakat Nitro 5 bilgisayarların yandığını duyuyorum. Predator serisini de çok sevmediğimden HP Omen tercih ederim. 2070 Super ekran kartını çok seviyorum çünkü ve kaliteli bir bilgisayar Omen.
Nitro 5'lerin 2019 ve öncesi serileri sorunlu. Bu model 2021 model ve soğutması gayet başarılı.

Hp omenin özellikleri güzelde cihazın görünümü nedense kötü geliyor bana kasa ile ekran arasını tutan yeri çok tuhaf ortadan tutuyor kırılıvercek gibi değişik geliyor bide ekran havada gibi duruyor 😅 Laptopum özellikleri süper sırf görünümünden dolayı sipriş vermiyorum şuan. Birde kafayı yiyecem bir laptop bulamadım güzel maks 15 k ya 17.3 ekranlı laptop önerir misiniz Alpha 17 var ama ucuzlar mı diyorum ucuzlamıyor 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı