HP Omen 15-EN1016NT laptopta MUX Switch mevcut mu?

Bütçe
12699
Neyse ramler çift kanal bakalım ne kadar fark edecek. Acer nitro 5 aldıkta noldu onda mux çıkmadı. hem 93 derece oluyor hemde pes 2021 de 110 fps veriyor dalga geçer gibi. Buda öyle olmaz umarım. Gelsinde bir duruma göre iade eder veya kullanmaya devam ederiz.

Varsa öneriniz buna yakın laptoplar düşünebilirim.
Elinize ulaşınca değerlendirmenizi paylaşabilir misiniz?

Ucuz olması bundan kaynaklı olabilir mi acaba düşündürüyor şimdi performanstan memnun kalmazsak bir de boşuna 12.700 vermeyelim. Uzun süre kullanılacak çünkü.

Tamamen AMD işlemci bulundurması, Intel'in pis işleri diyebiliriz. 3070 kartlı AMD modellerde bile yok. Ancak 1660 Ti Intel'de var, çok garip.

MUX olayını biraz abartmıyor muyuz yani be bileyim CS Valorant gibi oyunalr hariç bir fark etmez diye düşünüyorum bu arada ben de bu laptopu aldım bayağı güzel duruyyor hayırlı olsun şimdiden.

MUX olayını biraz abartmıyor muyuz yani be bileyim CS Valorant gibi oyunalr hariç bir fark etmez diye düşünüyorum bu arada ben de bu laptopu aldım bayağı güzel duruyyor hayırlı olsun şimdiden.
Abartılmıyor bence ya. Bu aldığım üründe bile fark var. 180 200 fps pes 2021 , HDMI ile haricen görüntü aldığımda 240 fps oluyor pes2021 gibi bir oyunda. 144 ün üstü gereksiz olabilir fakat smooth görüntü + AAA oyunlardada bunun etkisi var tabi maalesefki. Keşke abartılmayacak türden bişey olsa :)

Geri
Yukarı