HP Omen 15-EN1750ND vs Lenovo Legion 5 82JY004LMH vs MSI GF76 11UE-005nl

Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Bu 3 bilgisayardan hangisini alırsınız? Hep MSI almak istemişimdir ama diğerleri ondan ekran kartı olarak güçlü. Aradaki fiyat farkına bakınca kesinlikle değer Türkiye'de alamayacağım fiyatlarda olduğu için. 17" tercih etmek istiyorum Lenovo o yüzden daha önde gidiyor ama Lenovo'nun RTX 3070 Watt kullanımını bulamadım. Bu videodaki PC ise 130 yazıyor ve o zaman performans bakımından en güçlüsü Lenovo.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MSI işlemci olarak iyi olsa da her türlü 3070'ten 10 FPS geride kalacak iyi optimize 3A oyunlarda. (RD2 gibi). MSI hakkında internette düzgün bilgiye ulaşamadım. Bir de HP var attığım sitede yorum alan tek ürün ve hepsi olumlu. Bu videodaki PC ise 100 Watt yazıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kafam karışık. MSI isterim tabii ki ama bu fiyatlarda 3070 Türkiye'de imkansız o yüzden 3070 olanlardan almak istiyorum. Tavsiyelerinizi alabilir miyim? Yurt dışında çok değişik modeller var ama videodaki ile aynısı olduğuna emin olamıyorum. Watt kullanımı da çok kilit bir nokta gidip 85 Watt 3070 almak istemiyorum. Yardıma ihtiyacım var lütfen.

Son düzenleme:
Arkadaşlar selamlar. Bu 3 bilgisayardan hangisini alırsınız? Hep MSI almak istemişimdir ama diğerleri ondan ekran kartı olarak güçlü. Aradaki fiyat farkına bakınca kesinlikle değer Türkiye'de alamayacağım fiyatlarda olduğu için. 17" tercih etmek istiyorum Lenovo o yüzden daha önde gidiyor ama Lenovo'nun RTX 3070 Watt kullanımını bulamadım. Bu videodaki PC ise 130 yazıyor ve o zaman performans bakımından en güçlüsü Lenovo.

MSI işlemci olarak iyi olsa da her türlü 3070'ten 10 FPS geride kalacak iyi optimize 3A oyunlarda. (RD2 gibi). MSI hakkında internette düzgün bilgiye ulaşamadım. Bir de HP var attığım sitede yorum alan tek ürün ve hepsi olumlu. Bu videodaki PC ise 100 Watt yazıyor.

Kafam karışık. MSI isterim tabii ki ama bu fiyatlarda 3070 Türkiye'de imkansız o yüzden 3070 olanlardan almak istiyorum. Tavsiyelerinizi alabilir miyim? Yurt dışında çok değişik modeller var ama videodaki ile aynısı olduğuna emin olamıyorum. Watt kullanımı da çok kilit bir nokta gidip 85 Watt 3070 almak istemiyorum.

3070'li modeli tercih edin bu kadar yüksek fiyatlı laptoplar da çok büyük sıkıntılar çıkmaz.

Legion daha iyi gibi.
Bana da daha cazip geldi dostum ama emin olamadım.
3070'li modeli tercih edin bu kadar yüksek fiyatlı laptoplar da çok büyük sıkıntılar çıkmaz.
Evet katılıyorum dostum . HP ve Lenovo arasında kaldım.Watt konusu kafamı karıştırıyor.videodaki pcler ile aynı sanırım attığım pcler.Dediğim gibi düşük watt istemiyorum 3060 alırım diğer türlü ve detaylı bilgilere ulaşmak da saçma bir şekilde zor.Watt kavramı girdi düz laptoplara ve satıcılar bile bilemiyor.
Bir kaç kişinin daha önerisi var mıdır acaba ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı