HP Omen 15 FreeDOS Windows 10 kurulumu

aleren

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, öğlenden beri uğraşıyorum fakat yapamadım. Videoları izliyorum fakat ara yüzü videodakilerden çok farklı. Bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim.

Format flashını bilgisayara takıp bilgisayarı başlatın ardından, BIOS'ta Boot sekmesine gelip flashı en üst konuma alıp Save and exit yapınız.
Yine olmazsa görsel paylaşınız...

Merhaba, öğlenden beri uğraşıyorum fakat yapamadım. Videoları izliyorum fakat ara yüzü videodakilerden çok farklı. Bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim.

Hocam aslında çok kolay sadece biraz sabırlı olmalısınız siz işi Windows'a bırakın ve kurulumu 64 Bit olarak yapın 8 GB'den büyük flash bellek varsa flasha bellek ile birlikte kurulum yapın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da videosu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Zor bir işlem değil, arkadaşların adımlarını takip edin. Olmazsa Vatan'a göütürp Windows 10 kurdurun ama öyle yaparsanız Win 10 parası çıkar sağlam bir miktar.

Hocam hortlatıyorum ama nasıl yaptınız yardımcı olabilir misiniz? Sağ olsun yorum yapan arkadaşlar yardımcı olmak yerine geyik yapıp dalga geçmiş teşekkür ediyorum kendilerine. Bilmedikleri bir konu hakkında insan yorum yapmamalı. BIOS menüsü ve boots menüsü standart mavi ekranlı menü değil.

Hocam hortlatıyorum ama nasıl yaptınız yardımcı olabilir misiniz? Sağ olsun yorum yapan arkadaşlar yardımcı olmak yerine geyik yapıp dalga geçmiş teşekkür ediyorum kendilerine. Bilmedikleri bir konu hakkında insan yorum yapmamalı. BIOS menüsü ve boots menüsü standart mavi ekranlı menü değil.

Birkaç güne Omen 15 model laptopum gelecek siz nasıl kurdunuz acaba? Benim de hiçbir fikrim yok ışık görmüş tavşan gibi kalmak istemiyorum.

Geri
Yukarı