HP Omen FreeDOS bilgisayar almak

Kendin USB hazırlayıp Windows 10 yükleyebilirsin. İnternetten ucuza OEM Key bulursan orijinal kullanmış olursun.

Bir sıkıntı olmaz değil mi?
Bence birkaç video izleyip kendiniz atabilirsiniz formatı. 30-40 TL alacak üstüne korsan yazılım yükleyecek.

Bilgisayarcı değil ama bu işlerden anlayan birisine yaptırcaz ondan rica edeyim.
FreeDOS almanız daha mantıklı olur, ucuza gelir. İçerisine Windows kuracaksanız kendiniz de kurabilirsiniz. Hem daha güvenli olur hem de lisansınız kendinize ait olmuş olur.

Aldım geliyor.
İnternette 25-50 TL arası lisans anahtarları var kullanlıabilir. Windows yüklerken Microsoft'un kendi sitesinden "Media creation tool" indirirsen her şey daha basit olur. Ama Windows'lu alacağım diyorsan 500 TL'yi gözden çıkrıcaksın.

Media creation tool: Windows 10'u İndirin

Technopat FreeDOS Windows indirme videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim
Sen USB'yi hazırla. Format işlemi sırasında bir sıkıntı olursa yardımcı oluruz sana. Bence de bu arada FreeDOS alman daha mantıklı gerek yok ek olarak Windows'a para vermene.

Kendim kurmayı düşündüm ama sıfır bilgim olduğu için cesaret edemedim bir de anahtar aldığm yer neresi olmalı falan hiç bilmiyorum bir de sadece Windows kurmakla olmuyor sanırım işte yardımcı programlarda lazım bilmiyorum yani.

Son düzenleme:
FreeDOS (işletim sistemi bulunmayan) demektir. Siz ek olarak hangi sistemi istiyorsanız Windows, Linux vb. kendiniz kuruyorsunuz. Hazır sistem değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı