HP Omen 15 vs Tulpar T7 v25.1

Şimdi okuyabildim konuyu. Sıcaklık dışında bir sıkıntı yok gibi görünüyor. Dediğim gibi yüksek performanstan ziyade düşük sıcaklık önemli benim için. Undervolt gibi yollarla işlemciyi 70 derece civarında tutabilir miyim acaba? Yurt odasında kalacağım için fanı maxlamadan undervolt yaparak bu derecelerde kalmaya çalışacağım. Mümkün müdür sizce?
Yük altında 70 derece de tutmanız mümkün değil. Cihazı kullanımın sürenize de bağlı bu değerler. Normal kullanımda ideal derecelerde kullanabilirsiniz.

Yük altında 70 derece de tutmanız mümkün değil. Cihazı kullanımın sürenize de bağlı bu değerler. Normal kullanımda ideal derecelerde kullanabilirsiniz.
En fazla 2 3 saat valorant oynarım. Bundan büyük bir yük altına sokmayacağım laptopu. Ben olabilir diye düşünüyorum ama alıp denemek dışında çare yok gibi görünüyor. En kötü ihtimalle ilk hafta iade ederim. Monsteri alacağım gibi duruyor.

Şimdi okuyabildim konuyu. Sıcaklık dışında bir sıkıntı yok gibi görünüyor. Dediğim gibi yüksek performanstan ziyade düşük sıcaklık önemli benim için. Undervolt gibi yollarla işlemciyi 70 derece civarında tutabilir miyim acaba? Yurt odasında kalacağım için fanı maxlamadan undervolt yaparak bu derecelerde kalmaya çalışacağım. Mümkün müdür sizce?
Undervoltla da bence 5-10derece düşer eğer sistem -140'a falan izin verirse. 85 altı CPU için laptopta gayet başarılı. FPS'i de sınırlarsanız oynadığınız oyuna göre serin şekilde kullanılır diye düşünüyorum otomatik fan ayarında da.

Yeni konular

Geri
Yukarı