HP Omen 15-EK1003NT vs Monster Tulpar T7 v25.1

Bütçe
15000
Bana da öyle geldi sadece çok hafif bir işlemci farkı mevcut ama 300 Hz bunu klarşılıyor gibime geliyor sadece ısınma kasa arasındaki farklar nasıl sonuçta bu canavar ısınırsa bana performansı veremez

Siz hangisini seçerdiniz? İşlemci farkı o kadar büyük mü? 300 Hz e değecek kadar?

Bir tarafta v25.1 gibi çok iyi soğutması ve yeni nesil işlemcisi olan bir canavar duruyor hocam. Omen'deki işlemci eski ve Omen'in soğutması v25.1'e göre kötü olduğu için hem performans hem de ısınma konusunda sorun yaşatır. HP'ler genelde 45W olan PL1 değeriyle geliyor. 45W ile o işlemci 300Hz monitörde G-Sync yoksa eğer çok fazla yırtılmaya sebep olabilir. Bunları 2 yıldır HP kullanan ve markadan memnun olan birisi olarak yazıyorum.
Sana 2 tane resim paylaşacağım:
HP vs v25.1

Son düzenleme:
Bir tarafta v25.1 gibi çok iyi soğutması ve yeni nesil işlemcisi olan bir canavar duruyor hocam. Omen'deki işlemci eski ve Omen'in soğutması v25.1'e göre kötü olduğu için hem performans hem de ısınma konusunda sorun yaşatır. HP'ler genelde 45W olan PL1 değeriyle geliyor. 45W ile o işlemci 300Hz monitörde G-Sync yoksa eğer çok fazla yırtılmaya sebep olabilir. Bunları 2 yıldır HP kullanan ve markadan memnun olan birisi olarak yazıyorum.
Sana 2 tane resim paylaşacağım:
HP vs v25.1
anladığım kadarıyla terchiniz monster üzerine olurdu sizin :)

oyunun yanı sıra mimarlık ile uğraşıldığı için render gereksinimi olan bi bilgisayar gerekiyor kısacası zaten 2 side bu durumu karşılar.

başka önerebileceğiniz bilgisayar varsa paylaşırmısınız? bu fiyat bandında olsun lütfen

Yeni konular

Geri
Yukarı